Sari la conținut
Forum Roportal
sioux

intentie laudabila, rezultat lamentabil

Postări Recomandate

oboseala mare...

imi zice" lasa ca diseara iti fac o frectie, sa vezi ce bine o sa te simti".

vine seara.

dupa dusul de rigoare ma asez cu fata in jos pe prosopul intins pe pat.

incepe masajul. relaxant , placut DAR amesteca in lotiunea dove si crema "ice cold " .

masaj pe spate pe partea posterioara a picioarelor . simt racoare si ma gandesc c-ar fi bine daca ar pune ceva pe mine cu care sa-mi acopere spatele. dar rezist. nu vreau sa-ii stric placerea. ma intorc cu fata . incepe masajul picioarelor si DEODATA simt durere brusca la ceafa si frig, si frig cumplit de frig. zic "GATA nu mai pot. ajunge pune patura peste mine! mai adu ceva ca mi-e frig. si-ncep efectiv sa clantan de frig. mamaaa! ma duc la dus ca mor de frig!" !!!!!!iau halatul de prosop ma infasor in viteza, dardaiam cum de mult n-am mai simtit frigul si fug in baie. cele 3oglinzi fata si lateralele aratau o figura chinuita, palida buze vinetii. ma uit la unghii in timp ce dadeam drumul la apa calda si injuram in gand /; de ce e asa de de parte boilerul si teava?!cand vine odata apa calda?" in sfarsit reusesc sa ma spal, sa-mi activez circulatia periferica si sa-mi "linistesc pielea zbarlita" si clantanitul dintilor.

ma urmarea cu uimire, a vrut sa ma faca sa ma simt bine si uite ce a iesit...

termin dusul, fuga in camera si ma imbrac sexi: cu pantaloni trening si hanorac flausat sosete si ma ascund cuminte in pat sub plapumioara. ma mai linistisem si incep sa rad infundat. rasul m-a destins.

o sa tin minte multa vreme faza asta care s-a dorit a fi initial un preludiu.....

morala:

NICIODATA SA NU FOLOSITI PT MASAJ creme ce au alta destinatie!

 

o fi facut-o intentionat? hm.....neh.....sau?.....

oricum am supravietuit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O crema poate provoca o senzatie rece, cu atat mai mult daca e mentolata si aplicata pe spate/abdomen.

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte romantic...ma bucur ca ai impartasit cu noi un astfel de moment :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi poti spune mai exact cum se numea crema "ice cold " ( sau chiar asa se numeste ) nu de alta da as dori si eu una :blink:

thx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oboseala mare...

imi zice" lasa ca diseara iti fac o frectie, sa vezi ce bine o sa te simti".

vine seara.

dupa dusul de rigoare ma asez cu fata in jos pe prosopul intins pe pat.

incepe masajul. relaxant , placut DAR amesteca in lotiunea dove si crema "ice cold " .

masaj pe spate pe partea posterioara a picioarelor . simt racoare si ma gandesc c-ar fi bine daca ar pune ceva pe mine cu care sa-mi acopere spatele. dar rezist. nu vreau sa-ii stric placerea. ma intorc cu fata . incepe masajul picioarelor si DEODATA simt durere brusca la ceafa si frig, si frig cumplit de frig. zic "GATA nu mai pot. ajunge pune patura peste mine! mai adu ceva ca mi-e frig. si-ncep efectiv sa clantan de frig. mamaaa! ma duc la dus ca mor de frig!" !!!!!!iau halatul de prosop ma infasor in viteza, dardaiam cum de mult n-am mai simtit frigul si fug in baie. cele 3oglinzi fata si lateralele aratau o figura chinuita, palida buze vinetii. ma uit la unghii in timp ce dadeam drumul la apa calda si injuram in gand /; de ce e asa de de parte boilerul si teava?!cand vine odata apa calda?" in sfarsit reusesc sa ma spal, sa-mi activez circulatia periferica si sa-mi "linistesc pielea zbarlita" si clantanitul dintilor.

ma urmarea cu uimire, a vrut sa ma faca sa ma simt bine si uite ce a iesit...

termin dusul, fuga in camera si ma imbrac sexi: cu pantaloni trening si hanorac flausat sosete si ma ascund cuminte in pat sub plapumioara. ma mai linistisem si incep sa rad infundat. rasul m-a destins.

o sa tin minte multa vreme faza asta care s-a dorit a fi initial un preludiu.....

morala:

NICIODATA SA NU FOLOSITI PT MASAJ creme ce au alta destinatie!

 

o fi facut-o intentionat? hm.....neh.....sau?.....

oricum am supravietuit!

Si masele cumpara aparate de aer conditionat...

 

In alta ordine de idei, eu zic ca ai scapat ieftin. Inchipuie-ti ce transpiratii te-ar fi luat daca, devenind excitata, ar fi abuzat de neprihanirea ta cu crema asta pe maini.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NICIODATA SA NU FOLOSITI PT MASAJ creme ce au alta destinatie!
Depinde ce sentimente ai faţă de destinatar! :P

 

imi poti spune mai exact cum se numea crema "ice cold " ( sau chiar asa se numeste )
Sunt absolut sigur că orice expert

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crema se cheama " crystal ice" este un gel analgezic f ieftin

o folosesc cand ma doare genunchiul.

crezand ca-mi va face bine , a folosit-o si pt combaterea durerii spatelui ....am dat chix!

o seara ratata!

dar reusesc sa ma muz in continuare cand imi amintesc ca puteam sa mor de frig din atata iubire...hehehe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×