Sari la conținut
Forum Roportal
MiRa

Cum sa il/o uit?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dovada ca fetele se gandesc mai mult la sex decat barbatii. :hi:

nui corect, insa in dependenta de barbati fetele uneori pot ceda in privinta asta ! nu de alta dar barbatii na-u ce ceda :hi:

 

 

Poate comportamnetul lui de "dupa" o v-a trezi la o realitate cruda ,sau o v-a face o femeie fericita. Ce are de pierdut ?

 

daca pana nu este bine dupa ... mici sanse , insa cat mai traieste speranta merita de incercat :P

Editat de IntergalacticNightWolf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca ma culc cu el si apoi ma comport ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic?sa-l tratez cu indiferenta?

Pai tu crezi ca il poti trata cu indiferenta dupa aia ?

Nu cred ..:hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cum?doar daca o sa vrea sa ne impacam o sa se culce cu mine,caci el tine la mine si ma iubeste ca si pe sor-sa si imi poarta de grija,ca dupa ce m-am despartit de el intr-o zi m-am dus la sor-sa si am intrat in camera la el si l-am pupat si am vrut sa-l sarut da am remarcat o usoara respingere si apoi a inceput sa-mi povesteasca tot felul de tampenii pana m-am plictisit...apoi pe urma,cand am vb cu el la telefon mi-a spus ca el ma dorea dar nu voia sa imi fac sperante,sa se culce cu mine ca pe urma sa nu ma mai caute sau cand eu sa am nevoie de el sa nu fie langa mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiti cum?doar daca o sa vrea sa ne impacam o sa se culce cu mine,caci el tine la mine si ma iubeste ca si pe sor-sa si imi poarta de grija,ca dupa ce m-am despartit de el intr-o zi m-am dus la sor-sa si am intrat in camera la el si l-am pupat si am vrut sa-l sarut da am remarcat o usoara respingere si apoi a inceput sa-mi povesteasca tot felul de tampenii pana m-am plictisit...apoi pe urma,cand am vb cu el la telefon mi-a spus ca el ma dorea dar nu voia sa imi fac sperante,sa se culce cu mine ca pe urma sa nu ma mai caute sau cand eu sa am nevoie de el sa nu fie langa mine...

nu vrei sa iei aminte la semnatura ta :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tu crezi ca il poti trata cu indiferenta dupa aia ?

Nu cred ..:hi:

Sunt orgolioasa...daca imi pun ceva in cap asa ramane...

 

nu vrei sa iei aminte la semnatura ta :hi:

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta am vrut sa spun si eu la primul impuls... dar ia gandeste-te ! Daca dupa o noapte de amor pot incepe o relatie ? Poate asa se cunosc mai bine si ajung la con ca se potrivesc. De ce sa rateze sansa asta ? :hi:

 

 

Tu esti Domnu` cu ban`u` ? :hi:

 

 

nu ma plang

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta am vrut sa spun si eu la primul impuls... dar ia gandeste-te ! Daca dupa o noapte de amor pot incepe o relatie ? Poate asa se cunosc mai bine si ajung la con ca se potrivesc. De ce sa rateze sansa asta ? :hi:

 

Din cate am inteles, nu ar fi prima data cand ar face sex. Deci, de ce ar fi acum o partida mai speciala pentru el?! Daca a vrut-o prima data pentru ce e ea si nu pentru sex, o sa o vrea si acum. Dar asta stie numai ea.

 

 

Si daca ma culc cu el si apoi ma comport ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic?sa-l tratez cu indiferenta?

 

Exact ce ziceam. Tu vrei un fel de razbunare. Vrei sa iti mangai orgoliul dandu-i TU papucii.

 

apoi pe urma,cand am vb cu el la telefon mi-a spus ca el ma dorea dar nu voia sa imi fac sperante,sa se culce cu mine ca pe urma sa nu ma mai caute sau cand eu sa am nevoie de el sa nu fie langa mine...

 

Exact ce ziceam...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar e nedemn de iubirea mea :hi: cat timp eram cu el nu imi placea mie sa-i spun ca il iubesc,dar cand am vazut ca se indeparteaza de mine mi-am calcat peste orgoliu si mi-am descarcat sufletul in fata lui,mi-am marturisit slabiciunile,apoi ma suna,eu plangeam la telefon,si el imi zice ca nu are timp de mine si sa ramanem amici,cum sa fiu amica unui barbat pe care il iubesc? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×