Sari la conținut
Forum Roportal
steffy_only_4u

Intermediari, reprezentanti, distribuitori etc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut pe aici o multime de persoane care se ocupa cu chestii de astea, si eu sunt una dintre ele si am mai multe oferte, depinde de cerinte:

 

Fac inscrieri la METROPOLITAN, o firma nou aparuta pe piata, cu preturi foarte mici si de o calitate excelenta. Pentru mai multe detalii, vizitati www.ctg.ro, si daca doriti sa deveniti reprezentant sau pur si simplu aveti unele nelamuriri, nu ezitati sa ma contactati.

 

 

 

 

Inscriu si reprezentanti la AVON, oriunde in tzara.

 

 

 

 

Si cred eu...piesa de rezistanta:

Vand si trimit produse cosmetice de la L`oreal, Maybelline, Nivea, Vichy, Dior, Lancome, Clinique, Max Factor, Wella

PARFUMURI DE FIRMA (intre 30-100 ml), pretul variaza in functie de firma/ml intre 90-170 Ron!!! oriunde in tzara

 

~~Pentru lista de preturi si catalog, astept raspunsuri in continuarea topicului sau pe privat.(pm) ~~

 

Nu ma deranjeaza daca o cereti numai pentru curiozitate, asa k nu aveti nici o obligatie :crazy:

Pentru o anumita idee despre produse :

fond de ten l`oreal mat cashmare

Imag099.jpg

rimel l`oreal panormaic

Imag096.jpg

gloss glam shine l`oreal cu aplicator nou

Imag103.jpg

rimel double extension l`oreal

Imag094.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faci si inscrieri la Max Facor, Rimmel sau L'oreal :) ? Sau daca nu, cum pot deveni si eu reprezentant, ca nu stiu cum!^__^ Thanks.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Nu stiu daca mai este valabil mesajul dar m-ar interesa fond de ten- mai ales de la vichy. As dori sa stiu niste preturi si cum pot intra in posesia lor.

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×