Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Cum iti dai seama...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca tot am vazut ca veni vorba...exista ceva comportamente specifice? Cum iti poti da seama ca e gay?

 

Am un amic foarte bun de care initial ma simtisem atrasa...doar ca el a dat de inteles categoric ca nu si mi-am luat gandul...au trecut ani buni si am aflat apoi si de la prieteni comuni ca nu s-a vazut niciodata cu o tipa (cel putin din ce isi amintesc ei, care il stiu de vreo 10 ani...). Sa fie gay, sa nu fie...?

 

Cum stii daca e gay?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se imbraca cu blugi mai multati, au un mers mai feminin, nu stiu cum se poate explica. te inteleg foarte bine cand te plangi si se plang foarte multi asa cum o fac femeile, le place la shopping, citesc reviste cu barfe, etc.

cel mai important e insa felul cum se imbraca si cum merg.

 

prietenii tai l-au vazut insa cu vreun barbat?

 

poate e doar timid si inchis in el, poate e obsedat de calculator, poate e trist, deprimat si inchis in casa si d'aia nu vrea sa se deschida in fata niciunei fete. totusi 10 ani e cam mult ca nimeni sa nu poata apropia de el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca tot am vazut ca veni vorba...exista ceva comportamente specifice? Cum iti poti da seama ca e gay?

 

Am un amic foarte bun de care initial ma simtisem atrasa...doar ca el a dat de inteles categoric ca nu si mi-am luat gandul...au trecut ani buni si am aflat apoi si de la prieteni comuni ca nu s-a vazut niciodata cu o tipa (cel putin din ce isi amintesc ei, care il stiu de vreo 10 ani...). Sa fie gay, sa nu fie...?

 

Cum stii daca e gay?

 

 

de ce vrei sa afli ....crezi ca treci mai usor peste un refuz crezand ca nu femeia a fost respinsa? :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca tot am vazut ca veni vorba...exista ceva comportamente specifice? Cum iti poti da seama ca e gay?

 

Am un amic foarte bun de care initial ma simtisem atrasa...doar ca el a dat de inteles categoric ca nu si mi-am luat gandul...au trecut ani buni si am aflat apoi si de la prieteni comuni ca nu s-a vazut niciodata cu o tipa (cel putin din ce isi amintesc ei, care il stiu de vreo 10 ani...). Sa fie gay, sa nu fie...?

Şi ce, cu un tip s-a văzut, sau ce? Are dreptate red, te-ai simţi mai bine dacă ai şti că e gay? Eu ştiu un tip care era

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se imbraca cu blugi mai multati, au un mers mai feminin, nu stiu cum se poate explica. te inteleg foarte bine cand te plangi si se plang foarte multi asa cum o fac femeile, le place la shopping, citesc reviste cu barfe, etc.

cel mai important e insa felul cum se imbraca si cum merg.

 

prietenii tai l-au vazut insa cu vreun barbat?

Adica daca se imbraca cum spui tu e ..gay ? :roll:

Eu sunt cum spui tu ..si crede-ma ca ..sunt cat se poate de ..straight . :o: ..adevarat, nu merg si nu gesticulez intr-un fel anume .

Dar nu cred ca iti poti da seama cumva ..de cineva daca este gay .Cel putin in Romania nu poti, eu am multi prieteni gay dar se poarta cat se poate de normal .In afara cei pe care ii stiu eu, ii recunosti dupa podoabele excesive si un pic efeminate, inele cu pietre mari , lanturi la gat ..si cate unul si gesturi la fel .Atat.

 

P.S. Si prietenii sigur l-au vazut cu barbati ..ca doar o fi avand si el ..prietenii. :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce vrei sa afli ....crezi ca treci mai usor peste un refuz crezand ca nu femeia a fost respinsa? :crazy:

 

Chiar nu are nici o legatura cu asta, daca nu citesti cu atentie ce se scrie... Asta a fost cu MULT timp in urma (suntem prieteni buni de 5 ani, si la inceput de tot a fost mai mult ceva in genul ca observam ca nu era deloc interesat de mine, am dormit la munte in acelasi pat si parca eram frati...asta era ideea). Eu nu am incercat nimic explicit, ca dovada ca suntem in continuare cei mai buni prieteni.

 

Eram doar curioasa daca LA MODUL GENERAL poti spune daca un tip e gay...in ceea ce-l priveste, daca nu l-am intrebat atunci, nu il voi intreba nici acum, si nu il voi intreba oricum niciodata pentru ca nu as vrea sa ii ranesc sentimentele. Si oricum nu e treaba mea, nu sunt genul care nu poate trai daca nu i se satisface curiozitatea.

 

Eu intrebam la modul GENERAL si dadeam doar un exemplu care pentru mine a ramas un mister...dar cum imi imaginez ca probabil nu le cresc coarne sau antene de extraterestru...subject closed.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca vezi ca unul trece pe strada...si exista vreo 2-3 dementi alergand dupa el cu niste pietre sau bate in mana, exista 50% sanse sa fie homosexual :o:

 

...sau dinamovist... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×