Sari la conținut
Forum Roportal
un utilizator

Daca el iti spune ca nu te mai iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca o sa citeasca, o sa afle acum! :crazy:

 

Cred ca se referea la un caz ipotetic :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori e confuz, ori chiar nu te mai iubeste. :pardon:

Si sa stii ca gelozia in exces este un factor daunator pentru o relatie. Si banuiesc ca ale tale crize de gelozie nu inseamna ca ii intorci spatele. Banuiesc ca ii trantesti telefonul in nas, tipi la el, samd. Iar in acest caz se explica ceea ce simte [sau nu simte].

Cel mai bine ar fi sa-l lasi un timp in pace. Asa isi va da seama daca te vrea sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tu il iubesti si iti doresri sa fii langa el tot restul vietii atunci lupta...schimba-te ...lasa gelozia deoparte...au si ei nevoie de timpul lor..cum avem si noi fetele de cumparaturi sau mai stiu eu ce...fa-i cadouri...du-i prajituri la serviciu...surprinde-l..fa-l sa se indragosteasca iar de tine ...si dak nu merge lasa-l ,gaseste p altu care sa-ti spuna k te iubeste:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu i-am trantit telefonul in nas si nici nu am urlat ca o nebuna! Gelozia mea s-a manifestat pur prin vorbe si prin reprosuri(ca nu ma baga in seama). Poate am exagerat dar si el.

 

 

Ieri (vineri) mi-a marturisit ca nu mai e sigur ca nu ma mai iubeste! Ma zapaceste...ce sa mai cred? Oare ii adevarat ca-i doar confuz? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri (vineri) mi-a marturisit ca nu mai e sigur ca nu ma mai iubeste! Ma zapaceste...ce sa mai cred? Oare ii adevarat ca-i doar confuz? :yahoo:

Da' ce, tu tre'să crezi ce spune el? Nu se vede cu ochiul liber, indiferent ce spune el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Niciodata nu i-am trantit telefonul in nas si nici nu am urlat ca o nebuna! Gelozia mea s-a manifestat pur prin vorbe si prin reprosuri(ca nu ma baga in seama). Poate am exagerat dar si el.

 

 

Ieri (vineri) mi-a marturisit ca nu mai e sigur ca nu ma mai iubeste! Ma zapaceste...ce sa mai cred? Oare ii adevarat ca-i doar confuz? :yahoo:

voi fetele gresiti

incercati cu ganduri bune subjugarea partenerului, omitand revolta lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...si dak nu merge lasa-l ,gaseste p altu care sa-ti spuna k te iubeste:)

Şi nici nu mai contează ce simte el,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tutror!

 

Am o problema cu care nu credeam vreodata ca ma voi confrunta! Saptamana trecuta prietenul meu (cu care sunt aproape de 3 ani) mi-a spus ca nu ma mai iubete! ;)

Problema este urmatoarea: el nu vrea sa ne despartim, cica nu vrea sa ma piarda... :o: Cum se poate ca daca nu iubesti persoana de langa tine sa nu vrei sa o pierzi? Mi-a spus tot felul de chiestii nashpa , unele contradictoriisi de aceea nu prea cred ca nu ma iubeste (eu sper din tot sufletul ca mai simte ceva). Se poate oare sa fie din cauza stresului si a oboselii, avand in veder ca lucreaza de dimineata pana seara (are propria afacere si are o gramada de griji). Din vara a inceput sa exagereze cu lucrul si nu-l pot convinge sa o lase mai moale.

L-am intrebat care ii motivul care a omorat dragostea pe care o simtea pentru mine si mi-a raspuns ca gelozia. Recunocs ca sunt geloasa dar nu exagerat, ci in limitele normale (doar cand nu primesc destula atentie din partea lui).

Ceea ce ma duce la disperare este faptul ca nu inteleg cum poate sa moara o dragoste asa de mare cum era a noastra dintr-o data. Noi aveam planuri serioase de viitor, stiam amandoi ca suntem meniti sa fim impreuna. Si acum...nu mai e sigur de asta!

Nu vreau sa-l pierd! Va rog dati-mi un sfat, ce as putea face sa-l recuceresc!!?

 

 

buna! cam cu aceeasi probleme ma confrunt si eu, acum , ca inainte eram in situatia prietenului tau, adica aveam impresia ca nu il mai iubesc pe fostul meu prieten, eram confuza...i-am cerut sa lesam lucrurile mai incet, vroiam sa ne casatorim, aveam planuri serioase...Am luat o pauza, el a cunoscut o alta fata si dupa aproximativ doua saptamani petrecute cu ea mi-a zis ca nu ma mai iubeste, atunci mi-am dat seama ca eu il iubesc cu adevarat, ca este viata mea, dar prea tarziu si totusi asa de repede m-a uitat!?...Concluzia? Lasa-l putin mai liber, fa-l sa creada ca te va pierde, fi mai distanta, imposibil sa nu isi dea seama ca te iubeste pentru ca totusi trei ani au insemnat ceva...:cheer:

Sper sa auzim de bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×