Sari la conținut
Forum Roportal
_bgd_

sistem vechi

Postări Recomandate

uite, am un sistem (partial) mai vechi pe care nu-l mai folosesc, si de vreo 2 ani il tin prin debara :doh:

si ca sa scap de el si sa nu se mai puna praful pe el, ma gandeam sa-l pun spre vanzare, dar nici nu stiu cu ce pret as putea sa ies cu el pe piata.

 

compoenente:

carcasa+sursa at, placa de baza via, proc k6-2 500mhz, 160 ram (128+32), cd-rom, fdd, vanta 16megi.

fara hdd, fara monitor.

cu tastatura si cu mouse se rezolva :P

 

asa ca, astept si yo niste "pretze".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La noi mai valoreaza vreo 5 euro. Sau 10, nu mai stiu. Evident, cu componente :spiteful:

In halul in care il ai .. da, arunca-l - nici pentru o donatie nu cred ca se califica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca iti spun ca rulam xp pe el in conditii bune, ce ai mai zice? si cu prg instalate, si internet, si muz, si filme... fara joace de dupa 2001.

deci nu e chiar asa inutil, sau bun de aruncat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce? nu il arunca ca astia nu stiu despre ce vorbesc... Am io un tovaras la care sa il donezi, ca e baiat de treaba, pacat ca nu prea e bine cu banii (orfan de tata)....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca iti spun ca rulam xp pe el in conditii bune, ce ai mai zice? si cu prg instalate, si internet, si muz, si filme... fara joace de dupa 2001.

deci nu e chiar asa inutil, sau bun de aruncat.

Tu poţi să-mi spui că rulai XP "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu imaginea idilica a trecutului nu te contrazic, ca mi-a fost de folos in cele mai dificile situatii, fara sa ma lase la greu, fara probleme si fara ecrane albastre, chiar si cu un xp instalat, desi nu cred ca era sp2, nu mai tin minte exact ce vers de xp foloseam.

 

la fel pot sa spun si de un tel, pe care il am de prin 2002, si care nici acum nu imi vine sa il dau, chiar daca nu il mai folosesc si chiar daca mai am vreo 2 tel de ultima generetie pe langa mine (e vorba de un 3310)

 

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×