Sari la conținut
Forum Roportal
sosorin

cum merge? e....... straveziu? da fara geamuri! tare vreau o tigara.

Postări Recomandate

eu protestez impotriva lipsei sanselor. adica;prea multe se irosesc! ar trebui sa avem mut m m mai multi si ceva de spus. daca ajungi la indrazneala ...... e............ uite-acum ninge-afara.k.. :boss: :o: :doh: :D :crazy: :P :hi: :o: mnu? bine fie ce-o fi......

Editat de sosorin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai, da ca macar anul asta sa fie iarna...si-n sud! si iar munca, munca, munca... si totusi, ce frumos se ridica frunzele de pe sosea, in vartejuri cand treci cu viteza. hai ca-mi place! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu protestez impotriva lipsei sanselor. adica;prea multe se irosesc! ar trebui sa avem mult m m mai multi si ceva de spus. daca ajungi la indrazneala ...... e............ uite-acum ninge-afara.k.. :doh: 8) :( 8) :flowers: ;) 8) 8) mnu? bine fie ce-o fi......

n-am zis de munca. abea invat sa folosesc saitul acestammmmmm............ doamne doamne. k. no problem.

Editat de sosorin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n-am zis de munca. abea invat sa folosesc saitul acestammmmmm............ doamne doamne. k. no problem.

 

:flowers: si eu care credeam ca acesta e un topic in care putem sa aiurim pe orice tema.... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×