Sari la conținut
Forum Roportal
Damyanos

PROPRIA-VIATA

Postări Recomandate

Salut ! Sa deschis un nou blog cu 20 de categorii cuprinzand cam orice l-ar interesa pe un utilizator al internet-ului !

Tin sa precizez ca este interzis prostilor care nu stie sa aprecieza munca altcuiva si va rog sa lasati un comment cu parerea dumneavoastra pozitiva sau negativa, idei, si cam ce ati dori sa vedeti in interiorul blog-ului ! in curand o sa cumpar domeniu pe [dot]com

 

Adresa blog-ului este http:www.propria-viata.blogspot.com , ce pot sa va mai spun .. va astept acolo cu parerile voastre 8) Ciao !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut ! Sa deschis un nou blog cu 20 de categorii cuprinzand cam orice l-ar interesa pe un utilizator al internet-ului !

Tin sa precizez ca este interzis prostilor care nu stie sa aprecieza munca altcuiva si va rog sa lasati un comment cu parerea dumneavoastra pozitiva sau negativa, idei, si cam ce ati dori sa vedeti in interiorul blog-ului ! in curand o sa cumpar domeniu pe [dot]com

 

Adresa blog-ului este http:www.propria-viata.blogspot.com , ce pot sa va mai spun .. va astept acolo cu parerile voastre :band: Ciao !!!

Da noi care stie sa scrie fromos si corecte putem veni? 8)

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tin sa precizez ca este interzis prostilor care nu stie sa aprecieza munca altcuiva si va rog sa lasati un comment cu parerea

Care este,fara numar,de la mine,pentru tine...'aidi pa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va convine sau nu asta cred eu !!! Cine nu stie sa aprecieze munca altcuiva este un/o PROST/PROASTA !!!

 

Si nu va mai cheltuiti timpul sa scrieti tot felul de tampenii in topicul asta ! As vrea sa vad decat critici sau felicitari !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care este,fara numar,de la mine,pentru tine...'aidi pa!

 

Corect este:

Fara umar, Fara umar, Fara umar, Ploaie de batiste :cheer:

 

Va convine sau nu asta cred eu !!! Cine nu stie sa aprecieze munca altcuiva este un/o PROST/PROASTA !!!

 

Si nu va mai cheltuiti timpul sa scrieti tot felul de tampenii in topicul asta ! As vrea sa vad decat critici sau felicitari !

Hai no!! Nu te supara, glumeam amical.... Sau cel putin eu :yawn: glumeam amical :doh: ...

Ce vrei sa zic... un blog ca oricare altul.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×