Sari la conținut
Forum Roportal
Corydalis

Abonament la dame de companie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut in trecut un reportaj , ca in Olanda autoritatile platesc pentru oameni institutionalizati (cu diverse handicapuri) cateva ore pe luna prostituatelor pt a-i face fericiti :jester: .

Aceasta hotarare a fost luata pt ca barbati din acele camine incepusera sa agreseze asistentele, in urma acestei decizi s-a observat o scadere drastica a incidentelor in care asistentele erau agresate de tineri barbati, ba chiar fosti "agresori" erau cei mai cuminti pt ca daca faceau vreo prostie li se interzicea in luna aceea sa mearga la femei.

 

Scurt istoric

In Rom

post-74799-1194615452_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceasta hotarare a fost luata pt ca barbati din acele camine incepusera sa agreseze asistentele, in urma acestei decizi s-a observat o scadere drastica a incidentelor in care asistentele erau agresate de tineri barbati, ba chiar fosti "agresori" erau cei mai cuminti pt ca daca faceau vreo prostie li se interzicea in luna aceea sa mearga la femei.

 

Tin minte un documenta vechi de pe Discovery in care era prezentat cazul unui handicapat care a dat statul in judecata pentru dreptul lui la fericire si a castigat iar in urma procesului avea o vizita regulata, o data pe luna, de la o prostituata angajata la stat. Tipul era, daca tin eu minte bine, foarte desfigurat de o boala sau de un accident.

 

Cat despre legalizare... Daca fenomenul este legalizat, amploarea lui va scadea.

Casele de toleranta ar aduce conditii umane pentru practicarea acestei meserii.

Despre accesul celor institutionalizati... poate au si ei dreptul la placere carnala dar altele sunt prioritatile in Romania acum, sa ajungem noi la nivelul Olandei si mai vorbim atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abonamentele alea sunt doar pt handicapati?

 

Bagati mana in buzunar daca vreti sex, daca nu, lucru manual...

Bine, veti spune voi, sunteti deja handicapati...dar asta nu e o scuza pt a avea sex gratuit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba da ,cum sa nu ..contacteaza-ma pentru detalii ..si plata abonamentului. :jester:

Catalogul iti va fi trimis prin posta sau ..poti vedea la sediul societati :focus:

 

 

Da` e gratis nu? N`auzi ca am ceva cu capu`? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb de domnisoara Miti Vasilescu. Cum o fi aratat?

Oare si-a primit cei 5 lei datorie de luna precedenta?

Corydalis, mama, tu esti nascut cam de multisor dupa profil.....nu e al tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu capu` am din moment ce m-a traznit o intrebare ca asta.... deci , unde semnez? :jester:

 

Nu neaparat cu capu' , poti avea diferite boli care te impiedica sa duci o viata normala .

Mai intai cred ca ar trebui sa ne adresam parlamentului pt a initia o astfel de lege (consider ca asta e un drept fundamental al orcarui cetatean adult) adica pe langa un pat cald si o farfurie de mancare sa ii asiguram cetateanului roman cu diferite probleme si o femeie :focus: / barbat :o: odata sau de 2 ori pe luna.

 

Ma intreb de domnisoara Miti Vasilescu. Cum o fi aratat?

Oare si-a primit cei 5 lei datorie de luna precedenta?

Corydalis, mama, tu esti nascut cam de multisor dupa profil.....nu e al tau?

Da ca in Poveste Povestilor de Ion Creanga cu cei 9 lei :jester:

 

Nu :lol: nu e al meu , eu l-am consumat de mult atunci(dupa ce iiti consumai abonamentu , nu ti se prelungea ,trebvuia sa faci altu)

Editat de Corydalis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×