Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

sunt studenta in anul doi.am prins faza cu trecutul de la buget la taxa si invers in functie de medie, de pe un semestru pe altu.anul I am fost la stat, dar am terminat cu medie mica si am fost repartizata sem I din anul II la taxa.parintii mei nu au cine stie ce posibilitati materiale sa ma tina la taxa, cu toate ca am speranta ca vor reusi cumva sa faca rost de banii necesari.am mintit ca am avut medie mai mare pt a nu fi acuzata ca nu am invatat... ma simt prost ca am facut asta, ma simt vinovata ca au de suferit din cauza mea, am impresia ca tot cerul mi'a cazut in cap..nu stiu ce sa fac, nu stiu ce;or sa faca ei pt mine..intr'adevar, semestrul trecut am pierdut vremea pe mess cu ... un nimeni si mi se parea o nimica toata sa platesc o taxa, dar acea taxa e 12 mil...si ma doare ca poate parintii mei aveau alte planuri pe care eu le'am stricat fiindca am pierdut aiurea timpul.as vrea sa ma angajez, sa'mi fac singura rost de bani, sa scap de sentimentul de dezamagire provocat... nush ce sa fac.. nu pot sa ma duc acasa sa'i privesc in ochi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti gresit.... spune-mi cat ai de achiat pt faculte ca din mesajul tau nu inteleg prea multe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa vb cu cineva pentru o anjare part-time.. bani nu iti dau ca ai fost constienta de faptul ca o sa pierzi. O sa-ti trimit un PM probabil maine cu un numar de telefon. Sa vedem... astept CV-ul tau pe PM sa-l dau mai departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A gresi e omeneste. Dupa toata intamplare asta, cred ca ai invatat ca in facultate nu se sta pe mes. Insa e bine ca iti pare rau. Cred ca poti gasi usor un job care sa iti asigure macar platirea a jumatate din taxa... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt studenta in anul doi.am prins faza cu trecutul de la buget la taxa si invers in functie de medie, de pe un semestru pe altu.anul I am fost la stat, dar am terminat cu medie mica si am fost repartizata sem I din anul II la taxa.parintii mei nu au cine stie ce posibilitati materiale sa ma tina la taxa, cu toate ca am speranta ca vor reusi cumva sa faca rost de banii necesari.am mintit ca am avut medie mai mare pt a nu fi acuzata ca nu am invatat... ma simt prost ca am facut asta, ma simt vinovata ca au de suferit din cauza mea, am impresia ca tot cerul mi'a cazut in cap..nu stiu ce sa fac, nu stiu ce;or sa faca ei pt mine..intr'adevar, semestrul trecut am pierdut vremea pe mess cu ... un nimeni si mi se parea o nimica toata sa platesc o taxa, dar acea taxa e 12 mil...si ma doare ca poate parintii mei aveau alte planuri pe care eu le'am stricat fiindca am pierdut aiurea timpul.as vrea sa ma angajez, sa'mi fac singura rost de bani, sa scap de sentimentul de dezamagire provocat... nush ce sa fac.. nu pot sa ma duc acasa sa'i privesc in ochi..

Da la voi la facultate nu s-a auzit de marire?..la toamna..cand sunt restantele ai dreptul si la mariri..2 gratis si restul cam 1 mil bucata din cate am auzit..si poate asa iti scoti media.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa inveti foarte bine pentru ca in anul urmator sa treci iar la stat! :stars:

Oricum, e bine ca nu ai pierdut anul... se intampla si de-astea, chiar si in cazuri in care studentii respectivi invata toata ziua...

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×