Sari la conținut
Forum Roportal
bistro

Femeia ta pupandu-se cu altu'

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa inteleg ca imi doresti asa ceva.

Am avut o prietena care ma tinea sub papuci.

 

costy nu e felul lor. Ele sunt mai sentimentale si mai sensibile.

 

:blink:

asa o fi. dar eu zic sa fii mai atent la detalii. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa inteleg ca imi doresti asa ceva.

Am avut o prietena care ma tinea sub papuci.

Nu-ti doresc, dar n-ai cum sa scapi, te duci singurel dupa ea cand o gasesti.... si nu de tinut sub papuci vorbeam noi...

 

costy nu e felul lor. Ele sunt mai sentimentale si mai sensibile.

Ce bine ma simt..... :blink:

Editat de Hadaly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu-ti spune nimica,nu-i mai bine?

:blink: de aceeasi parere... astea nu sunt lucruri care se pot spun fara sa afecteze relatia si fara sa puna mari semne de intrebare partenerului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Afacerile mari nu se port intre 4 ochi.

Ai grija cu cuvintele ca dai spre jignire si continui discutia spre offtopic. (ce discutam la topicul "Moderator").

 

Nu ma intereseaza, fapta a fost facuta.

Vrei carieri, faci cariera, vrei iubire, ai grija sa fie iubire, le vrei pe ambele.....ceri cam mult.

 

Se pare ca tu nu ai trecut prin multe cu partea sentimanetala.

Tu poate nu te-ai simiti niciodata inselata.

Poate nu ai fost ranita in dragoste.

Asta e viata ta.

Nu ma judeca dupa cum ti s-a intamplat tie in viata.

 

 

Jade_ pe topicul meu "ce inseamna a insela" ai spus ca un o inseala cand saruta. Asa ca nu ma judeca pe mine gresit, ca si tu te simti ca dracu dupa asa ceva.

 

Azi un sarut, maine o mangaiere, poimaine cine stie....

Oricum apreciez faptul ca mi-a recunoscut.

Inainte de a ma trage pe mine de maneca, in vreun fel, invata sa scrii corect. Asta-i unu' la mana. A doua: nu-mi pasa nici cat negru sub unghie prin ce ai trecut in viata.. pentru acest topic este irelevant atat timp cat nu ti s-a intamplat exact ca aici. Poti sa sustii pana maine dimineata ca "adios", cine spune ca viata nu-ti va da peste nas si ca atunci cand vei fi pus in fata unei astfel de situatie, nu o sa reactionezi exact pe dos fata de cum te bati acum cu pumnul in piept?

A treia, abtine-te din a mai face o afirmatie in ceea ce priveste viata mea personala. N-ai nici cea mai mica idee prin ce am trecut sau nu am trecut. Atat timp cat eu nu-mi dezbat intimitatile pe forum, te invit sa-ti vezi de treaba. Clar?

Si nu, nu sunt offtopic daca incerc sa aflu pe ce te bazezi cand faci anumite afirmatii.

 

Afacerile mari, tocmai ca intre patru ochi se fac. Dar de unde sa stii tu asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: de aceeasi parere... astea nu sunt lucruri care se pot spun fara sa afecteze relatia si fara sa puna mari semne de intrebare partenerului.

normal ,zic eu..una care chiar a patit-o si zice ca a patit-o de fapt cred ca se lauda la prieten cat de dorita este de altu sa-l faca gelos si in cazul asta ..nu o prea duce capul .si atata timp cat ea nu a vrut nu are de ce sa se simta vinovata !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inainte de a ma trage pe mine de maneca, in vreun fel, invata sa scrii corect. Asta-i unu' la mana. A doua: nu-mi pasa nici cat negru sub unghie prin ce ai trecut in viata.. pentru acest topic este irelevant atat timp cat nu ti s-a intamplat exact ca aici. Poti sa sustii pana maine dimineata ca "adios", cine spune ca viata nu-ti va da peste nas si ca atunci cand vei fi pus in fata unei astfel de situatie, nu o sa reactionezi exact pe dos fata de cum te bati acum cu pumnul in piept?

A treia, abtine-te din a mai face o afirmatie in ceea ce priveste viata mea personala. N-ai nici cea mai mica idee prin ce am trecut sau nu am trecut. Atat timp cat eu nu-mi dezbat intimitatile pe forum, te invit sa-ti vezi de treaba. Clar?

Si nu, nu sunt offtopic daca incerc sa aflu pe ce te bazezi cand faci anumite afirmatii.

 

Afacerile mari, tocmai ca intre patru ochi se fac. Dar de unde sa stii tu asta.

De unde stiu eu asta?

E treaba mea de unde stiu.

Observ ca si tu ai un ochi de corector. Dute la scoala si preda.

Eu nu te-am intrebat nimic din viata ta persoana asa ca te rog nu fa acuzatii.

Atat timp cat nici eu nu stiu prin ce ai trecut, nici tu nu sti prin ce am trecut..

Tot ce ai scris sus este offtopic. Nimic legat de subiect.

 

Sa fim on, fiecare reactioneaza altfel.

Dupa cum am vazut si in topicul meu "ce inseamna a insela", fiecare percepe inselatul altfel.

La fel si in cazul de fata, fiecare reactioneaza altfel.

Multi inteleg si trec pe asta, altii trec peste asta cu rani, alti trec peste asta si isi pierd incredere in partener iar pe alti in doare drept in cot.

 

Vad ca pe forumul asta se stiu doar 2 lucuri: jingiri si mistouri.

Fiecare gandeste diferit.

Daca i-ai in batjocura raspunsul cuiva inseamna ca esti prost.

 

nightwish tu nu ti-ai spus parerea. Ce ai face tu daca iubitul/sotul ti-as spune asta.

Norma acum o sa ma acuzi ca te intreb din viata intima, dar topicul tocmai despre asta e vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce?

E ciudata pentru ca e greu de crezut ca el n-a facut nici o "miscare", nu a facut nimic suspect.. ori era prea subtil, ori ea prea naiva.

 

De unde stiu eu asta?

E treaba mea de unde stiu.

Observ ca si tu ai un ochi de corector. Dute la scoala si preda.

Eu nu te-am intrebat nimic din viata ta persoana asa ca te rog nu fa acuzatii.

Atat timp cat nici eu nu stiu prin ce ai trecut, nici tu nu sti prin ce am trecut..

Tot ce ai scris sus este offtopic. Nimic legat de subiect.

Nu cred ca am zis ceva de viata ta. :blink:

 

nightwish tu nu ti-ai spus parerea. Ce ai face tu daca iubitul/sotul ti-as spune asta.

Norma acum o sa ma acuzi ca te intreb din viata intima, dar topicul tocmai despre asta e vorba.

Nu cred ca am ce parere sa-mi spun. Intrebarea este "cum ar reactiona un barbat atunci cand sotia vine si-i spune asa ceva". Nu sunt barbat, nu sunt nici gay.. nu pot nici macar sa presupun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate.

Atunci sa schimbam putin rolurile ca sunt tare curios care e parerea ta.

Tu ce ai face?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×