Sari la conținut
Forum Roportal
Gelupanda

Sfarsitul lumii si al pamantului in 2008.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu ce spuneam?????

 

Am zis eu ca nu esti mica,curioasa si desteapta?

Accentul meu l-am pus pe faptul ca ,daca vrei poti sti mai multe despre acea zi daca insisti la Cel care le stie pe toate.In biblie sant datele,dar codul e la Dumnezeu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis eu ca nu esti mica,curioasa si desteapta?

Accentul meu l-am pus pe faptul ca ,daca vrei poti sti mai multe despre acea zi daca insisti la Cel care le stie pe toate.In biblie sant datele,dar codul e la Dumnezeu.

 

nici macar nu vreau sa iau in calcul ideea asta. ar fi o povara prea mare sa cunosc data sfarsitului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici macar nu vreau sa iau in calcul ideea asta. ar fi o povara prea mare sa cunosc data sfarsitului...

 

Daca te temi de sfarsit inseamna ca nu crezi cu adevarat in Domnul Isus si viata vesnica.Nu numai ca nu crezi dar nici nu ai vreo idee cu ce se mananca.Trebuie sa mai lucrezi in acest domeniu.Timpul e scurt si pretios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gelupanda, te-am inteles gata.

Crede si nu cerceta. :roll:

 

si io daca iti spun ca am vazut "o desfranata cu sapte capete, care se inchina" ma crezi? Doar ai creier... :beee:

on topic: acum incepeti cu 2008? Si in 2000 am mai murit de vreo 3 ori... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si io daca iti spun ca am vazut "o desfranata cu sapte capete, care se inchina" ma crezi? Doar ai creier... :roll:

on topic: acum incepeti cu 2008? Si in 2000 am mai murit de vreo 3 ori... :beee:

 

Toate capetele care le vezi ca se inchina la biserica sunt desfranate.Nu e numai una.Si indonezienii si neworlesienii,etc au spus ca tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, mie sa-mi spuneti clar cand e sfarsitul lumii, ca de la atatea profetii mi-am mutat cartierul general sub pat... si as vrea sa ies putin sa ma duc pana la buda... :jester: ... am timp sa fac un pipi sau...? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fratilor, mie sa-mi spuneti clar cand e sfarsitul lumii, ca de la atatea profetii mi-am mutat cartierul general sub pat... si as vrea sa ies putin sa ma duc pana la buda... :jester: ... am timp sa fac un pipi sau...? :jester:

 

Mai bine foloseste olita ca nu se stie.Pentru dupa amiaza asta sa anuntat un eventual sfarsit al lumii. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×