Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Rusii au caine transexual

Postări Recomandate

Chirurgii veterinari rusi au creat primul caine transexual. Masculul, ranit la testicule intr-o lupta, a fost transformat in femela. Pentru a fi cat mai "convingator", patrupedului i-au fost implantate si pungute cu silicon.

 

Sursa: Jurnalul National

 

Ce ziceti si de stirea asta? :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chirurgii veterinari rusi au creat primul caine transexual. Masculul, ranit la testicule intr-o lupta, a fost transformat in femela. Pentru a fi cat mai "convingator", patrupedului i-au fost implantate si pungute cu silicon.

 

Sursa: Jurnalul National

 

Ce ziceti si de stirea asta?  :blinca:

[snapbacca]47048[/snapbacca]

 

Buna eu zic ca e haioasa. Nu stiu daca as plati ata de mult pentru o operatie .Eu cred ca Rusii au facut-o numai de dragul de a vedea daca se poate, pentru ca noi oricum , multi dintre noi neutralizam animalul ca sa nu avem probleme. Cred ca daca il neutralizau(il lasau fara bilute) era la fel de bine , pentru caine.

Eh saracul catel prin cate trebuie sa fii trecut, nu cred ca e o operatie usoara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow Am ramas tablou initial, acum ca mi-am revenit ... ma gandesc ca totusi a fost ranit catelul respectiv... si na! :Pe "la-au salvat" ... ce pot sa spun? tot ciudat ramane .... (mi se pare mie sau oamenii aia erau cam maniaci.. e doar un caine... si daca era castrat ce ? )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am citit articolul dar cred ca vine si o intrebare fireasca acum : cainele-catea...poate...intra ...in calduri ? ::good:: ::o::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

h3h3... ce tare... macar la-au salvat.... nah ce pot spune... ar trebui sa il aduca pe la Roccay meu... isasa a meu se da mai mult la caini decat la catele.. gay dog :De si la al meu ii plac cel mai mult motaneii sa ii... no comment :o:" ... so.... daca vedeti vreo adresa ... pls... conntact me...acolo il voi duce pe catelul meu... si poate va fi si gravid acel catel.... licae that film... Gravidul daca va mai aduceti aminte :wub: nu e o idee prea frumoasa ca sa devina "femela" dar macar e in viata... si asta e cel mai important lucru :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×