Sari la conținut
Forum Roportal
pustnic_

Sunetele albe...

Postări Recomandate

Imi place foarte mult acea muzica lina si duioasa.., caderi de apa, ciripitul pasarelelor, fosnetul frunzelor, vuietul de vand imbinate cu acele instrumente inventate de om, dar care fac cu adevarat sufletul sa se simta bine ascultandu-le.., pianul, vioara si harfa... De multe ori simt ca plutesc, cand stau linistit, ascultand acele sunete minunate care-mi plac atat de mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur. M-ai atins la inimioara cand ai amintit de aceste sunete. Ceea ce nu stiu si vreau sa stiu, este ce oameni folosesc acest sunete in muzica lor. So far, stiu de trupa NU, care chiar sunt superbi.. desi nu i-am gasit la tarabe, nici unde. Daca ai informatii (si DOWNLOAD INFORMATIONS please ! ) , trimite-mi mesaj..

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place foarte mult acea muzica lina si duioasa.., caderi de apa, ciripitul pasarelelor, fosnetul frunzelor, vuietul de vand imbinate cu acele instrumente inventate de om, dar care fac cu adevarat sufletul sa se simta bine ascultandu-le.., pianul, vioara si harfa... De multe ori simt ca plutesc, cand stau linistit, ascultand acele sunete minunate care-mi plac atat de mult...

doar uneori o pot asculta, dar trebuie sa am multa rabdare :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×