Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

care e mai bun!?? aveti idee??

amandoua au aceiasi rezolutie :480 x 272...navroad 1.267 lei / mio C720 1400 lei

mio are camera de 2 mpx navroad nu

navroad are baterie :Lithium-polymer 1800 mah /mio are 1300 Lithium-Ion

full europe amandoua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bah eu am Mio.....si is destul de multumit...ii o tzara mai simplut...fara camera si altele...insa ca harta e ff bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce gps folositi?

Exista la ora actuala sute de modele de gps-vezi http://www.allgpsrewiew.co.cc de exemplu,cu ecrane mai mici sau mai mari,pda-uri,pna-uri,telefoane cu gps,dar care din ele sunt cu adeverat utile si isi merita banii?

 

 

Din punctul meu de vedere, utile sunt GPS-urile dedicate (adica alea de masina) si cele de pe telefon. Primele pentru calatorii lungi sau pentru cei care au nevoie de un GPS zilnic... ajuta foarte mult faptul ca ai incarcator, un suport si un ecran mare. GPS-ul pe telefon este foarte util celor care nu au masina dar au nevoie sa localizeze anumite adrese sau puncte de interes. Mai este util si atunci cand calatoresti si vrei sa vizitezi (de regula pe jos) anumite puncte turistice importante din orasele respective... sau poate daca vrei sa cauti un restaurant, o cafenea, internet, cazare, samd. De regula calatoriile astea le facem fara masina si atunci isi arata cu adevarat utilitatea GPS-ul pe telefon.

 

 

Eu sunt in cautarea unui software bun pentru Symbian si din ce am gasit pana acum, pentru moment am de ales intre Garmin XT, Sygic si NDrive Symbian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!am cumparat un gps mio moov 330 din belgia, as dori hartzile si softul pt romania,de unde le pot lua?si inca ceva, se poate potrivi de pe 360 pe 330?

sper ca am explicat destul de pe intzeles si ca ma ajuta si pe mine cineva...pls :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×