Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Moderator

Postări Recomandate

Deacord cu tine !

 

De ce crezi ca ar fi o pretentie?

 

Ei nu doresc acest lucru.

Au motivele lor si ii si cred.

Bravo lor !

 

Totusi eu imi sustin ideile si doresc sa fiu moderator global ptr a arata ca moderatul nu inseamna sa faci pe Dumnezeu.

ştii care e problema rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se aplica la mine.

Eu nu am nici un warn ptr offtopic deoarece am stiut cand sa ma opresc.

Ba chiar am si spus: "ma opresc aici ca nightiwsh cu siguranta imi da warn ptr offtopic".

Daca te uiti o sa vezi ca si eu am spus de mai multe ori ca anumite discutii au deviat mult.

 

Totusi nu cred ca offtopicul e un lucru rau.

In orice discutie e normal sa se devieze deoarece un om care stie ce vorbeste, da exemple din mai multe domenii si astfel ceilalti isi zic parerea in functie de exemplele pe care le da.

 

Cand vine vorba de injuraturi, atunci se schimba foaia.

Suspendul mi se pare o pedeapsa mult prea dura. Stiu ce vorbesc din proprie experienta.

 

 

Acum daca va luati de nr de msg care l-am facut intr-un timp asa scurt, e alt ceva.

Daca chiar va deranjeaza asta asa mult...vorbim si despre asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e nevoie sa vina administratorul site-urilor Roportal (pentru ca exista foarte multe site-uri sub "aripa" Roportal) pentru a aplana un conflict de pe forum. Pentru asta, zic eu, exista moderatorii, Sm-ii si cei din Politie.

 

Nu se aplica la mine.

Eu nu am nici un warn ptr offtopic deoarece am stiut cand sa ma opresc.

Ba chiar am si spus: "ma opresc aici ca nightiwsh cu siguranta imi da warn ptr offtopic".

Daca te uiti o sa vezi ca si eu am spus de mai multe ori ca anumite discutii au deviat mult.

Aici.. nu spui "adevarul absolut". De fiecare data, te-ai oprit abia dupa ce ti-am atras atentia in mod public.

 

Totusi nu cred ca offtopicul e un lucru rau.

In orice discutie e normal sa se devieze deoarece un om care stie ce vorbeste, da exemple din mai multe domenii si astfel ceilalti isi zic parerea in functie de exemplele pe care le da.

Este normal, n-a sustinut nimeni altfel. Pana la urma, cati useri, atatea pareri, nu?

Dar.. si aici esti in culpa. Nu am stat sa te urmaresc in mod special, dar s-a intamplat de multe ori sa te citesc.. cand aveai schimburi de replici cvasi personale, fara nici cea mai mica legatura cu subiectul respectiv.

 

Acum daca va luati de nr de msg care l-am facut intr-un timp asa scurt, e alt ceva.

Daca chiar va deranjeaza asta asa mult...vorbim si despre asta.

Pe mine personal, nu ma intereseaza cate mesaje are cineva, daca nu spune ceva prin ele.

 

Si referitor la dorinta ta: dupa cum ti s-a spus deja, e nevoie de un vot de incredere din partea celorlalti moderatori.

Cel putin din partea mea, din motive pe care nu le voi dezbate public, nu il primesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ma astept sa primesc voturi de la vreun moderator.

E si normal.:doh:

 

Nu de multe ori s-a intamplat sa imi atragi atentia in legatura cu offtopicurile.

De 2 ori.

Tin si minte:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum, ca s-a raspuns chiar public la acest topic, ma intreb ....nu ar trebui inchis si trecut la dosarul 13 ? :doh:

O sugestie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum, ca s-a raspuns chiar public la acest topic, ma intreb ....nu ar trebui inchis si trecut la dosarul 13 ? :doh:

O sugestie :D

 

Nu e motiv sa fie inchis.

Astept informatiile cerute.

 

Eu cred ca alte topicuri ar trebui inchise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu ma astept sa primesc voturi de la vreun moderator.

E si normal.:D

 

Nu de multe ori s-a intamplat sa imi atragi atentia in legatura cu offtopicurile.

De 2 ori.

Tin si minte:P

Nu are legatura cu faptul ca sunt moderator. Sustinere din partea mea, ca user al acestui forum, nu ai.

 

Da, de doua ori in aceeasi seara.. in decurs de... 10 minute? :doh:

 

Acum, ca s-a raspuns chiar public la acest topic, ma intreb ....nu ar trebui inchis si trecut la dosarul 13 ? :D

O sugestie :)

Aria 51. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aria 51. :D

 

 

Bine sefa :D

Vedeti ce supus sunt ? :) Mielusel mi-e numele mijlociu :D

 

On topic : cat de global vrei sa ajungi Gigi Joe ? Nike ? Coca Cola ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×