Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

As vrea sa va cer parerea despre Morandi...daca va place sau nu si de ce??

Eu una il ador :"> Si melodiile lui se ridica la nivel european...super de tot :De

Danseaza si misto...Marfa :De

Deci...astept pareri :good:

post-4785-1117972891_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt buni dar stati linistiti ca sunt doar la inceput si au scos numai 2 piese....asa au facut toti la inceput .....apoi au intrat intr-un con de umbra si asa au ramas si pina in zilele noastre.Mie imi plac fff mult MORANDI si sper sa nu pateasca si ei la fel.Ar fi pacat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap....sa nu ne spunem parerea inca...de abia sunt la inceput...si eu sper sa se mentina pe aceeasi linie sau chiar mai mult...dar majoritatea artistilor care au avut un astfel de debut nu au reusit sa mentina acelasi succes ca la inceput....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pls pls pls am si eu o maaaare rugaminte la voi......poze cu Morandi unde gasesc...in special cu Randi ..!!

sau videoclipul daca il are cineva ......poate chiar reprezentatia lor de la mtv (asta daca incape pe mail, daca nu un linca ceva)......

 

 

10x & pupici

 

mail-ul meu este limpme_2@yahoo.com :rocca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ceva de o melodie copiata (cred ca era vorba de beijo)... stie cineva ceva?

avand in verdere ca este vb de moga nu ma mir , insa mie tot imi plac melodiile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Morandi ? Un fenomen ? Nici pe departe. Morandi se adreseaza categoriei de varsta 10-18 ani, ceea ce inseamna ca are in "dotare" doar piese usurele care nu pot rezista mai mult de o vara. De aceea cuvantul fenomen e unul prea mare . Iar ca sa fim sinceri pana la capat, intamplarea de la MTV music awards a spus totul despre talentul acestor artisti fabricati pe banda in ultima vreme. Imi pare foarte rau ca nimeni nu mai deschide un topic in care sa spuna "vai, ce mult imi place x sau y ! Ce voce excelenta are ! Ce bine canta LIVE ! " Din pacate, in Romania nu mai e nevoie de voce pentru a deveni artist, iar publicul nu stie sa sanctioneze intepretarea "live" a...cd-ului. Sunt de acord cu faptul ca vocea nu inseamna totul pentru un cantaret (conteaza desigur si imaginea, prezenta scenica, etc), dar baza ar trebui sa ramana tot...coardele vocale. Asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×