Sari la conținut
Forum Roportal
blackunam

Super masini

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Redefinirea industriei auto. S-a lansat noul Renault Master

Renault Master -  autoutilitara ce promite să redefinească industria auto.  Renault s-ar putea să facă istorie. 

Renault Master Sursa foto Arhiva companiei

Nu se poate sări peste tehnologia noului Renault Master. Acesta are un sistem inovator de control dinamic și asistență la frânare, lucru ce asigură o eficiență constantă a frânării și oferă o senzație uniformă la nivelul pedalei.   Aici nu se ia în calcul greutatea încărcăturii transportate.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FOTO: Imago Images   Tesla Cybertruck

Fericitii proprietari sint Serena Williams și Alexis Ohanian al noului vehicol spatial a'lui Elon Musk.

Alexis Ohanian este al treilea om din lume care deține o Tesla Cybertruck. 

Nu stiu de ce am impresia ca poate sa si zboare aceasta masina daca vrea si nu este scump deloc la sub $100,000!!!

https://www.benzinga.com/news/23/12/36227141/alexis-ohanian-loves-his-new-cybertruck-first-car-that-really-feels-comfortable-to-me-heres-why-wife

https://www.gsp.ro/gsp-special/stiri-extrasport/serena-williams-alexis-ohanian-tesla-cybertruck-722834.html?utm_source=fanatik.ro&utm_medium=widget&utm_campaign=fanatik.ro-articol

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SuperMasina din Suceava care pe 12 Januarie 2024, rezista la congelare, dar pe unde voiam sa-l reprezinte puterea iernii nu ma lasa un MF paduchios. 

As dori sa-l vad asa de inghetat si cainii sa-l latre in mahala dar sa n-auda nimeni.

https://adevarul.ro/stiri-locale/suceava/imagine-uluitoare-zeci-de-autoturisme-au-ramas-2331134.html?utm_source=Site&utm_medium=Fanatik&utm_campaign=CrossExtern

Editat de The Unknown
de-ai crapa peste noapte in masina ce bine ar fi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

header.08c7a6f0.png

Din asta inca n-am vazut in Phoenix,  Arizona

761672.jpg

doar aceste masini sint foarte vizibile de o vreme desi pe poza se vede ca este inregistrat in California.   Eu n-am incredere sa ma simt in siguranta in minunea Lumii.

"Taxiurile fără şofer circulă deja pe drumurile publice.  Mai exact, taxiurile sunt dotată cu tehnologie inteligentă și pot fi conduse de la distanță. Se poate spune că startul pentru mașini complet autonome a trecut la un alt nivel în Las Vegas. Legea în Nevada permite tuturor maşinilor automatizare să funcționeze pe drumurile publice.  Companiile trebuie doar să aibă certificate de conformitate".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A white 2024 Jeep Grand Cherokee Trailhawk 4xe with black hood insert, being driven over an outcropping, with mountains and a lake in the background.

2024 Jeep Grand Cherokee ...mai questionam performantele acestui vehicol???   Costa cam $71,000.00 cu toate actele si cheltuielile aferente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×