Sari la conținut
Forum Roportal
Marius-Doru

Horoscop 2008 pentru fiecare zodie

Postări Recomandate

eu nu mai cred in nici un horoscop de cand am citit o data intr-un ziar ca in ziua aia o sa-mi mearga bine pe plan profesional si chiar atunci am luat un 2 la scoala.. that sucked

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar cred foarte mult in horoscop.Aproape tot mi se indeplineste..dar doar ceea ce imi zice Nety de la Protv :friends:

Si faza asta cu succesul in cariera a spus si ea..si deja de la inceputul anului mi se indeplineste..:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inceput anul destul de bine( sunt varsator). Abia astept sa vad cum o sa se termine! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La sagetator,zice de shimbari pe plan profesional...mai stii? totul e posibil...si primavara va fi plina de romantism...de unde naiba atata romantism? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Balanta

Vei fi foarte increzatoarea in tine insati in 2008, vei avea curajul sa iti indeplinesti visele si vei fi plina de optimism. Ai grija pentru ca s-ar putea sa adopti o atitudine superioara fara sa vrei.

Din a doua jumatate a anului vei avea parte de numeroase succese in cariera. Este posibil sa existe cateva mici conflicte cu colegii de munca, dar daca le vei trata cu diplomatie, atunci nu vor exista repercursiuni.

Relatia de cuplu merge bine, atata timp cat nu calci tu stramb. Iti doresti foarte mult o relatie stabila, care sa nu ridice probleme, un partener care sa te sprijine si le vei avea.

In 2007 este posibil ca relatiile familiale sa fi fost mai tensionate, dar vechile conflicte vor fi aplanate in 2008.

 

 

 

 

pffffff ....o pot tine intr-o betie tot anul ...e numa de bine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fecioara

Te-ai agatat atat de mult de trecut, iar bagajul vechilor experiente a devenit atat de greu incat iti este aproape imposibil sa faci un pas inainte. In 2008 vei invata sa renunti la trecut incetul cu incetul. Ai nevoie de un nou inceput si nu il vei obtine decat in momentul in care intorci spatele trecutului.

Vei evolua incet, dar sigur in cariera. Poate ca nu vei fi multumita de ritm, dar cu siguranta la sfarsitul anului 2008 vei observa ca ai realizat destul de multe. Ai rabdare si profita de fiecare oportunitate care ti se ofera.

In relatia de iubire trebuie sa inveti sa fii mai iertatoare. In cazul in care nu reusesti sa uiti actele trecute ale partenerului este cazul sa lasi pe altcineva sa intre in viata ta.

In cazul in care esti singura, trebuie sa lasi in urma experientele din trecut, altfel nu te vei putea deschide catre altcineva. Daca inveti sa mergi inainte, vei fi recompensata.

ce bine ar fi sa pot sa ma eliberez de trecut!

.....sigur nu e masluit, da?

Editat de madalina_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce bine ar fi sa pot sa ma eliberez de trecut!

.....sigur nu e masluit, da?

 

Buna! Din punctul asta de vedere stai linistita ... nu este ! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×