Sari la conținut
Forum Roportal
fiorino

vreau net de la rds

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau internet...de la rds!!!!...mai am cateva zile si implinesc un an...,cam asa se plange un coleg de serviciu...au venit si au cablat tot dar uite ca a trecut un an fara cateva zile...si saracul tot asteapta...ce ziceti??? :doh: cica e ceva de legat la o cutie in scara blocului.are facute vre-o cateva reclamatii dar nimic..ca sa vedeti ca este real am sa va dau si niste date, contr.de furnizare servicii nr.732601xxxx din06.11.2006 cod xxxx...locuieste pe xxxxxxxxxxxxx iasi...da...cam asta este trista realitate... :focus: sa speram ca pana de sarbatori va putea intra si el pe acest portal de pe pc.personal....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau internet...de la rds!!!!...mai am cateva zile si implinesc un an...,cam asa se plange un coleg de serviciu...au venit si au cablat tot dar uite ca a trecut un an fara cateva zile...si saracul tot asteapta...ce ziceti??? :cheer: cica e ceva de legat la o cutie in scara blocului.are facute vre-o cateva reclamatii dar nimic..ca sa vedeti ca este real am sa va dau si niste date, contr.de furnizare servicii nr.732601xxxx din06.11.2006 cod xxxx...locuieste pe xxxxxxxxxxxxx iasi...da...cam asta este trista realitate... :airkiss: sa speram ca pana de sarbatori va putea intra si el pe acest portal de pe pc.personal....

Hmm... Eu in locul lui nu mi-as dori sa ma conectez la RDS. :cheer: Pana si acum regret :doh: ziua in care am facut aceasta greseala :flowers:

Editat de Simbiotik

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm... Eu in locul lui nu mi-as dori sa ma conectez la RDS. :flowers: Pana si acum regret :cheer: ziua in care am facut aceasta greseala :airkiss:

 

 

Subscriu!

Sa-si caute alt furnizor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×