Sari la conținut
Forum Roportal
qqqanonymusqqq

am nevoie de un sfat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Omul a pus si el o intrebare si si-a luat coada intre picioare si a plecat. Nu a mai postat nimic de atunci :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omul a pus si el o intrebare si si-a luat coada intre picioare si a plecat. Nu a mai postat nimic de atunci :unsure:

[snapbacca]49082[/snapbacca]

Chestia asta am observat-o si eu,noi ne agitam cu sfaturile :- si el nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omul a pus si el o intrebare si si-a luat coada intre picioare si a plecat. Nu a mai postat nimic de atunci :)

[snapbacca]49082[/snapbacca]

 

 

 

probabil a introdus tema.... pentru "un prieten" ...... ^_^ :o: :unsure: :- :) :doh: :-"

Editat de dede2004

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista si o a treia posibilitate: sa faci plangere la Politie pentru inselaciune si abuz de incredere.

[snapbacca]49222[/snapbacca]

te pomenesti ca o fi cel de la stirile pro tv care la-au gasit in podu' casei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am disparut. Citesc toate raspunsurile. Pana acum nu stiu ce sa zic. M-am despartit de persoana respectiva. Nu stiu daca rezist. Nu stiu cat rezist. Oricum ea a luat-o de buna si deja are alte planuri pentru urmatoarele cateva luni. Probabil ca oricum nu voi avea de ales si va trebui sa dispar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai facut!!!stiu ca e greu..de fapt foarte greu...dar,daca pe ea nu o intereseaza?las-o,nu mai lua legatura cu ea...asta inseamna ca nu te pretuieste.credema..oricat de greu ti se pare acum...va trece. iesi in opras cu alte..fete..doar sa uiti de ea..pentru ca sigur vei intalni o persoana care sa te merite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am disparut. Citesc toate raspunsurile. Pana acum nu stiu ce sa zic. M-am despartit de persoana respectiva. Nu stiu daca rezist. Nu stiu cat rezist. Oricum ea a luat-o de buna si deja are alte planuri pentru urmatoarele cateva luni. Probabil ca oricum nu voi avea de ales si va trebui sa dispar.

[snapbacca]53480[/snapbacca]

FElicitari! ai facut primul pas,acum tine-o tot asa! :agresiv: e greu,dar se poate! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum e cel mai greu cred ca te gandesti mereu la ea ..poate te intalnesti cu ea pe strada ce iai spune...chestii de genu...nu arata ca suferi nu iti face bine tie si pe ea doar o sa o amuze sentimentele tale..fii tare si vei gasi fericirea :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×