Sari la conținut
Forum Roportal
doro.thea

Cand nu mai stii cu ce sa te imbraci...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

 

ma arunc in tricou si preferatii mei-pantofii nike.... :P important e sa ma simt confortabil, daca graba nu ma lasa altfel. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

blugi+tricou+/- pulover :huh:

 

nu iti cunosti hainele indeajuns de bine ca sa te imbraci in 5 sec. fara sa stai pe ganduri? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
blugi+tricou+/- pulover :yes:

 

nu iti cunosti hainele indeajuns de bine ca sa te imbraci in 5 sec. fara sa stai pe ganduri? :haha:

 

Tu ti le cunosti asa bine...?

Editat de doro.thea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

 

Simplu... plec mai tarziu decat planuisem :yahoo:

In fine, incerc sa aleg ceva, niste blugi, un pulover si incerc sa-mi asortez cizme si geanta si haina... si mai trece ceva timp, dar n-am incotro, trebuie sa ma grabesc, mai ales daca trebuie sa ajung la serviciu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te imbraci cu cele de ieri.. si mai si zice lumea ca nu ai dormit acasa :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

in mod sigur ma voi decide asupra unui lucru, depinde si de cat timp am la dispozitie, insa in general eu imi pregatesc hainele de cu seara sau macar am in minte ce vreau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai....de obicei nu obisnuiesc sa scimb 2 toalete...dar daca nu gasesc ceva pe placul meu..imi amintesc ca nu conteaza cu ce ma imbrac...adica cei atata stres pt o zi obisnuita?doar nu ma marit sau alceva :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×