Sari la conținut
Forum Roportal
doro.thea

Cand nu mai stii cu ce sa te imbraci...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

depinde: o pereche de jeans cu o camasa alba, sau un taior clasic cu fusta sau pantalon...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

sparg oglinda si evadez :focus:

scuze, nu m-am putut abtine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

Simplu ..inseamna ca trebuie sa stai acasa . :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

Imi aduc aminte ca pamantul e doar o mica bila de planeta intr-un univers de miliarde de corpuri ceresti. Ca eu sunt o mica persoana din 6 miliarde de pe planeta asta. Ca exista atatea lucruri importante pe lumea asta, in viata mea si a altora...incat cu ce ma imbrac eu in ziua respectiva e doar un vax. Asa ca imi trec dubiile pe loc, pun ceva pe mine si ies din casa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi aduc aminte ca pamantul e doar o mica bila de planeta intr-un univers de miliarde de corpuri ceresti. Ca eu sunt o mica persoana din 6 miliarde de pe planeta asta. Ca exista atatea lucruri importante pe lumea asta, in viata mea si a altora...incat cu ce ma imbrac eu in ziua respectiva e doar un vax. Asa ca imi trec dubiile pe loc, pun ceva pe mine si ies din casa.

Asta imi aduce aminte de un cantecel:

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×