Sari la conținut
Forum Roportal
doro.thea

Cand nu mai stii cu ce sa te imbraci...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

 

Raman in pijama :o: ...

Asa-i zic si lu' fi-miu, cand nu vrea sa se imbrace: te duc la gradi in pijama. Si uite-asa ramanem amandoi in pijama :D !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o prietena care niciodata nu are cu ce sa se imbrace, indiferent ca merge la serviciu sau la vreun eveniment. Pe ea de cate ori o auzi, se duce sa isi cumpere cate o bluza, ceva, ca niciodata nu are. :o:

 

Eu ma hotarasc destul de repede, incerc sa ma gandesc de seara cu ce ma imbrac a doua zi, asa ca e totul ok la mine. Plus ca dimineata plec destul de devreme si in 15 minute sunt gata mai mereu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu o prietena care niciodata nu are cu ce sa se imbrace, indiferent ca merge la serviciu sau la vreun eveniment. Pe ea de cate ori o auzi, se duce sa isi cumpere cate o bluza, ceva, ca niciodata nu are. :o:

 

 

In general femeile pedante au problema asta. Dar se trateaza.Prin saracie :D !Cand n-ai bani de-un iaurt, nu te mai freaca ingrijorarea ca "nu am cu ce ma imbraca"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci in diminetile in care schimbi cel putin doua toalete... si tot nu stii cu ce sa te imbraci?

nu mi s-a intamplat asta.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×