Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
New Task

UNICEF---CRUCEA ROSIE

Recommended Posts

De ce mai exista UNICEF si CRUCEA ROSIE daca implicarea lor este ZERO?

..........................

UNICEF-ul impreuna cu Andreea Marin au dat cu bata in balta in privinta fetitei Toeodora ( fata Lianei Stanciu)-bolnava de cancer..

Crucea Rosie mi-a dovedit nesimtirea si incapacitatea in cererea mea de a fi ajutat pentru sustinerea unor tratamente in Franta..( tara nascatoare de Crucea Rosie--Paris-capitala europeana fara filiala de Cruce Rosie ) blink.gif

Da, are un sens decorativ. Actioneaza la catastrofe majore, ca si SC Viorel-Mariana Impex SRL care doneaza bani cu ocazia celebrului nu stiu care tsunami. Nu contest nevoia de ajutor.

Nu sunt avizat, nu pot spune prea multe - doar ma intreb.

BTW, Raduleasca si Zana ce diferend metafizic au?

Da, are un sens decorativ. Actioneaza la catastrofe majore, ca si SC Viorel-Mariana Impex SRL care doneaza bani cu ocazia celebrului nu stiu care tsunami. Nu contest nevoia de ajutor.

Nu sunt avizat, nu pot spune prea multe - doar ma intreb.

BTW, Raduleasca si Zana ce diferend metafizic au?

banica :bye:

banica :bye:

Huh? Cum adica? Da, stiu ca se inrudesc amandoua prin robul lui Dumnezeu Stefanita, dar sa nu-mi spui ca au inceput sa se balacareasca si doamnele astea?

WTF.

Huh? Cum adica? Da, stiu ca se inrudesc amandoua prin robul lui Dumnezeu Stefanita, dar sa nu-mi spui ca au inceput sa se balacareasca si doamnele astea?

WTF.

(nu te recunooooooooooooooosc :bye:

ai pus baza peste acid :think: )

On: legatura intre crucea rosie si andreea vs mihaela care e?

Da, are un sens decorativ. Actioneaza la catastrofe majore, ca si SC Viorel-Mariana Impex SRL care doneaza bani cu ocazia celebrului nu stiu care tsunami. Nu contest nevoia de ajutor.Nu sunt avizat, nu pot spune prea multe - doar ma intreb.BTW, Raduleasca si Zana ce diferend metafizic au?
..................te-ai intrebat bine.....ce rahat fac astia?...............................................daca este vb de reclama.ieftineaua..ma duc si eu pe acolo....poate imi merge mega bine magazinul virtual...nu?
(nu te recunooooooooooooooosc :bye: ai pus baza peste acid :think: )On: legatura intre crucea rosie si andreea vs mihaela care e?
.............citeste presa.....( este vb despre unicef si nu despre crucea rosie.....crucea rosie este o alte pr, de care m-am izbit chia eu...am scris asta pe un topic asemanator)mihaela radulescu--fonduri py micuta Teodora, bolnava de cancer ( fata Lianei stanciu) si afirmatiile Andreei Marin cu privire la strangerea fondurilor necesare pt Teodora

Sign in to follow this