Sari la conținut
Forum Roportal
puiu.t

dupa 29.09.2007

Postări Recomandate

Ii rog pe cei ce au fost la intalnirea din 29 septembrie 2007 si care detin poze, sa-mi dea si mie

ID-ul meu este: puiu_tudosie

atasez lista cu cei ce au fost: Raul si Flori; Enki; Seraph; Vali; Big defender; Arana; Shadow; Heidy; Gig Joe; Jedi; Varuna; Olivia; Ironicul; Red; Berbecutza; Bydy; Torque; Miss Take; Dani; Catherine; Broscuta; Amarena; Dana; Annomalia; Dune; Crystyann; Nighwish; Qusay; Elena; Sithlord; Letbehappy....

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am primit eu un mass de la puiu, il reproduc cu acuratete:

 

"salzz

BUZZ!

BUZZ!

DND! scriu la chimie!!!!!!!!!!!!!!!!!oneoneone

kre imi day shi mie pooooooooooozeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUZZ!

BUZZ!

BUZZ!

audible: its ten o'clock, do you know where your brain is?

BUZZ!

audible: you suck more than I do!

haide-ti bey dreaq q poze-le a-lea!~!@@@@@@@@@@~!"

 

Asa de rau a mers intalnirea incat nici nu va mai aveti unul pe altul pe lista de messenger?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te-ai prins. asa fac economie......ca poze....e lumea minunata

si nu vorbesc cu necunoscutii :bye:

p.s. eu folosesc apelativul: sall :think:

sa fie doar pizma???????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-am trimis invite pe mail. (e un album privat)

 

Asta sunt pozele facute de tine, cu aparatul meu.

esti ordinara, poze de 3-4 k sa-ti pastrezi tu, cu tot cinismul ce-l posezi. sa-ti fie rusine. Irina!

niciodata, dar niciodata la o rugaminte nu se raspunde in batjocura!..sa fii mantuita..

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce te-a apucat?

 

esti ordinara, poze de 3-4 k sa-ti pastrezi tu, cu tot cinismul ce-l posezi. sa-ti fie rusine. Irina!

niciodata, dar niciodata la o rugaminte nu se raspunde in batjocura!..sa fii mantuita..

Ai incercat sa intri pe fiecare poza in parte?

 

Toate au rezolutia in jur de 500 pe latura.. si vreo 30-40k... sunt dimensionate pentru web. Nu am de ce sa le pun pe web la dimensiunile originale. (asta daca le-as mai avea asa)

 

Si nu ti-am raspuns in batjocura... dar nu inteleg de ce incerc sa ma explic. La o reactie ca a ta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai drepatte, iarta-ma, stiu ca o poti face...dar eu iau pozele la 5 k..e normal asta?

ai vazut o poza la 5 k??????????????...?

nu era mai firesc sa-mi dai pozele asa cum sunt?

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca nu le salvezi cum trebuie. Ti-am mai zis o data la ce dimensiuni le am salvate.

 

 

 

Si nu, de data asta nu te iert. Tu-mi spui mie ca am nevoie de ponderare, sa nu reactionez la primul impuls.. si tu ce faci?

Sa-ti mai zic cum se cheama asta?

 

 

Multumesc pentru demonstratia facuta. Desi, conform regulamentului, sunt indreptatita sa-ti dau warn (cel putin.. pentru ca jignirile aduse in mesajul de mai sus sunt destul de grave), n-am sa ma ating macar de el. Nu meriti deranjul, Puiule.

 

"Sa fii mantuit!" De azi inainte nu am sa-ti mai adresez nici un cuvant, nici la salut sa nu te mai astepti in ceea ce ma priveste.

 

O seara si viata placute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca nu le salvezi cum trebuie. Ti-am mai zis o data la ce dimensiuni le am salvate.

 

 

 

Si nu, de data asta nu te iert. Tu-mi spui mie ca am nevoie de ponderare, sa nu reactionez la primul impuls.. si tu ce faci?

Sa-ti mai zic cum se cheama asta?

 

 

Multumesc pentru demonstratia facuta. Desi, conform regulamentului, sunt indreptatita sa-ti dau warn (cel putin.. pentru ca jignirile aduse in mesajul de mai sus sunt destul de grave), n-am sa ma ating macar de el. Nu meriti deranjul, Puiule.

 

"Sa fii mantuit!" De azi inainte nu am sa-ti mai adresez nici un cuvant, nici la salut sa nu te mai astepti in ceea ce ma priveste.

 

O seara si viata placute.

mai verifica, e lesne a blama

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce te-a apucat?

 

 

Ai incercat sa intri pe fiecare poza in parte?

 

Toate au rezolutia in jur de 500 pe latura.. si vreo 30-40k... sunt dimensionate pentru web. Nu am de ce sa le pun pe web la dimensiunile originale. (asta daca le-as mai avea asa)

 

Si nu ti-am raspuns in batjocura... dar nu inteleg de ce incerc sa ma explic. La o reactie ca a ta...

 

 

Nu Irina, toate au intre 2 - 6 k si impreuna 170k iar latura nu sare de 140..... verifica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×