Sari la conținut
Forum Roportal
me and just me

Texte de agăţat sau şarm?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cand ''agati'' pe cineva in care dintre tipuri te regasesti?

-tipul direct ,care merge la subiect fara ezitari

-tipul ''pe ocolite''

-cel care asteapta sa fie ''agat\agata''?

Tipul direct,care merge la subiect ,fara ezitari :o:

Aici ma regasesc cel mai bine.Desigur,mai sunt si exceptii,in functie de persoana.

Editat de MissTake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand ''agati'' pe cineva in care dintre tipuri te regasesti?

-tipul direct ,care merge la subiect fara ezitari

-tipul ''pe ocolite''

-cel care asteapta sa fie ''agat\agata''?

tipul pe ocolite- sa inteleaga ce vreau sa zic , dar s-o fac intr-o modalitate frumoasa :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tipul direct,care merge la subiect ,fara ezitari :)Aici ma regasesc cel mai bine.Desigur,mai sunt si exceptii,in functie de persoana.
bun...esti genul care stie ce vrea si care este constient de ceea ce este...dar ai mers direct vreodata si ai fost refuzata?
tipul pe ocolite- sa inteleaga ce vreau sa zic , dar s-o fac intr-o modalitate frumoasa :o:
nu mergi pe ocolite din frica sa nu fi refuzat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun...esti genul care stie ce vrea si care este constient de ceea ce este...dar ai mers direct vreodata si ai fost refuzata?nu mergi pe ocolite din frica sa nu fi refuzat?
ai tu ceva cu refuzatul asta :o: ce cale nu ai apuca riscul exista!cine nu risca nu bea sampanie :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand ''agati'' pe cineva in care dintre tipuri te regasesti?

-tipul direct ,care merge la subiect fara ezitari

-tipul ''pe ocolite''

-cel care asteapta sa fie ''agat\agata''?

Punctul 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Punctul 2.

Tu sa taci, ca ai 12 ani, du-te si joaca-te counter-strike cu drogatii, cum faceam si io la varsta ta...

 

Nu ma regasesc ca nu am agatat sau fost agatat de nimeni pana acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipul 3..astept sa fiu agatat....daca nu ma agata ea devin tipul 2 si o iau pe ocolite..si daca nici asta nu merge, ii zic frate in fata ce vreau si devin tipul 1..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai tu ceva cu refuzatul asta :o: ce cale nu ai apuca riscul exista!cine nu risca nu bea sampanie :(
nu am nimik,dar ii cam naspa sa fi refuzat ,sincer eu sunt tipul 2 sau si mai rau 3,nu pre agat eu ,mi se apre ca ii mai misto sa fiu agata...
Tipul 3..astept sa fiu agatat....daca nu ma agata ea devin tipul 2 si o iau pe ocolite..si daca nici asta nu merge, ii zic frate in fata ce vreau si devin tipul 1..
misto,treci prin toate etapele,..la asta nu m-am gandit!dar ti-ar place sa fi agatat cel mai mult dupa cate vad eu?mi-ati dat idei...-Va place sa fiti abordati sau sa abordati voi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am nimik,dar ii cam naspa sa fi refuzat ,sincer eu sunt tipul 2 sau si mai rau 3,nu pre agat eu ,mi se apre ca ii mai misto sa fiu agata...misto,treci prin toate etapele,..la asta nu m-am gandit!dar ti-ar place sa fi agatat cel mai mult dupa cate vad eu?mi-ati dat idei...-Va place sa fiti abordati sau sa abordati voi ?

Sii..ce ziceai ca faci ...diseara ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×