Sari la conținut
Forum Roportal
Sw33t Angel

hmm

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci cand simti ca nu mai poti respira de dorul lui (ei) sau cand te certi cu el (ea) totul se duce de rapa nimic nu mai este frumos si atunci cand esti cu ea(el) te simti ca in rai? Asta e dragsote????stiu ca multi ar zice sa astept sa vad cum este dar eu nu prea stiu cam unde este limita si ca sa zic asa astept sa fie ceva "miraculos"astept pareri :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca esti indragostita!

Uite dovada: Asta e dragsote????

Vreau si eu sa ma mai simt asa! Daca ai in plus din licoare, da si pe la mine!

 

Asa, serios vorbind, nici nu poti iubi cu jumatati de masura. E bine sa fie "pachetul " intreg de sentimente. Si , garantat, vei lua teapa si iti juri pe ce ai mai sfant ca nu vei mai da tot, ba chiar te si razbuni o perioada pe sexul opus, insa in final tot vei iubi.

Sa iti traiasca mult iubirea! Sa te bucuri de fiece moment !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu zic ca esti indragostita! Uite dovada: Asta e dragsote????Vreau si eu sa ma mai simt asa! Daca ai in plus din licoare, da si pe la mine!Asa, serios vorbind, nici nu poti iubi cu jumatati de masura. E bine sa fie "pachetul " intreg de sentimente. Si , garantat, vei lua teapa si iti juri pe ce ai mai sfant ca nu vei mai da tot, ba chiar te si razbuni o perioada pe sexul opus, insa in final tot vei iubi. Sa iti traiasca mult iubirea! Sa te bucuri de fiece moment !

 

 

 

 

 

Mersi mult de tot :yes: la fel si tie mareexecutor.... :yes: Mai astept pareri... nu stiu povestit de cum a fost la voi prima oara orice :yes: :yes:

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×