Sari la conținut
Forum Roportal
jenu

Ajutor B SPlayer

Postări Recomandate

Cand vreau sa vad un film cu b splayer imi apare imaginea rasturnata...cum sa o intorc?La un moment am vrut sa intorc monitorul :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta apare atunci cand se face conversia unui fisier video dintr-un format in altul si se face in mod gresit. Din fericire exista o optiune chiar in BSPlayer care iti intoarce imaginea cu 180 de grade (adica cu capu in jos).Se face in felul urmator:

Deschizi filmul in BSPlayer, click dreapta pe imagine,dupa care click options-->filters-->advanced-->dublu click XviD MPEG-4 Video Decoder-->click About-->bifezi casutza Flip video.

Gata.

Bafta.

Sa-mi spui daca ai reusit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta apare atunci cand se face conversia unui fisier video dintr-un format in altul si se face in mod gresit. Din fericire exista o optiune chiar in BSPlayer care iti intoarce imaginea cu 180 de grade (adica cu capu in jos).Se face in felul urmator:

Deschizi filmul in BSPlayer, click dreapta pe imagine,dupa care click options-->filters-->advanced-->dublu click XviD MPEG-4 Video Decoder-->click About-->bifezi casutza Flip video.

Gata.

Bafta.

Sa-mi spui daca ai reusit.

Am reusit.Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×