Sari la conținut
Forum Roportal
FlorinAndrei06

Erori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am citit mai sus despre eventualele ERORI privind aplicarea pedepsei capitale.

Tin sa precizez ca in ziua de astazi e cam greu sa se mai produca erori. Te pot asculta astia si in pivnita, te urmaresc oriunde te-ai duce, daca esti suspect. Asa la-u ridicat pe cineva cunoscut despre care nu stiam ca este criminal. Era la iarba verde cu prietenii, au venit mascatii si l-au ridicat. Inclusiv pe toti cei prezenti.

Iar daca esti suspect, nu e ca pe vremuri -te arata cineva cu degetul si te-a inchis-. Nu, au metode. Mai ales daca se implica SRI-ul, bag mana in foc ca 100% cel vinovat este prins.

Am vazut prea multe crime si prea multe atrocitati.

As apasa personal butonul scaunului electric.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit mai sus despre eventualele ERORI privind aplicarea pedepsei capitale.

Tin sa precizez ca in ziua de astazi e cam greu sa se mai produca erori. Te pot asculta astia si in pivnita, te urmaresc oriunde te-ai duce, daca esti suspect. Asa la-u ridicat pe cineva cunoscut despre care nu stiam ca este criminal. Era la iarba verde cu prietenii, au venit mascatii si l-au ridicat. Inclusiv pe toti cei prezenti.

Iar daca esti suspect, nu e ca pe vremuri -te arata cineva cu degetul si te-a inchis-. Nu, au metode. Mai ales daca se implica SRI-ul, bag mana in foc ca 100% cel vinovat este prins.

Am vazut prea multe crime si prea multe atrocitati.

As apasa personal butonul scaunului electric.

 

 

probleme gogule,probleme?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit mai sus despre eventualele ERORI privind aplicarea pedepsei capitale.

Tin sa precizez ca in ziua de astazi e cam greu sa se mai produca erori. Te pot asculta astia si in pivnita, te urmaresc oriunde te-ai duce, daca esti suspect. Asa la-u ridicat pe cineva cunoscut despre care nu stiam ca este criminal. Era la iarba verde cu prietenii, au venit mascatii si l-au ridicat. Inclusiv pe toti cei prezenti.

Iar daca esti suspect, nu e ca pe vremuri -te arata cineva cu degetul si te-a inchis-. Nu, au metode. Mai ales daca se implica SRI-ul, bag mana in foc ca 100% cel vinovat este prins.

Am vazut prea multe crime si prea multe atrocitati.

As apasa personal butonul scaunului electric.

Apreciem faptul că recunoşti :flowers:

 

Lasă butonul, că aia poate să o facă orice copil de doi ani sau orice maimuţă. Ia un topor sau un cuţit de măcelărie, treci personal la fapte, după care ai să apreciezi faptul că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit mai sus despre eventualele ERORI privind aplicarea pedepsei capitale.

Tin sa precizez ca in ziua de astazi e cam greu sa se mai produca erori. Te pot asculta astia si in pivnita..

 

De acord, dar faptasii nu intodeauna sunt prinsi, marile talharii raman nepedepsite, anchetele sunt facute superficial cand exista un interes. Mi-aduca mainte de cazul fetitei sechestrata care a murit dupa o luna, nestiuta de nimeni, intr-o magazie. A fost rapita de un vecin de pe scara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit mai sus despre eventualele ERORI privind aplicarea pedepsei capitale.

Tin sa precizez ca in ziua de astazi e cam greu sa se mai produca erori. Te pot asculta astia si in pivnita, te urmaresc oriunde te-ai duce ...

Cu toată aroganţa de care sunt capabil, o să presupun că nu ai fost niciodată ca parte

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×