Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

cum sa afli daca cineva iti foloseste id

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce am fac. nu vreau sa imi fac alt id de messenger. va rog caer stiti data add la ITALIANO_BOSSS (cu 3 da s)

Adica sa te bagam la noi in lista? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce am fac. nu vreau sa imi fac alt id de messenger. va rog caer stiti data add la ITALIANO_BOSSS (cu 3 da s)

am patit si eu ceva de genul...intr-o seara mi-a zis un priten ca eram online cu ambele id-uri ...desi nu eram nici cu unul ...cred ca a fost eroare de la yahoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am patit si eu ceva de genul...intr-o seara mi-a zis un priten ca eram online cu ambele id-uri ...desi nu eram nici cu unul ...cred ca a fost eroare de la yahoo

Sau cineva iti stia parola. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau cineva iti stia parola. :)

asta nu prea cred ... nu avea cum sa le stie pe amandoua ....nu-mi stie nimeni parolele mele ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Schimba-ti parola
aha. va rogggggg
asta nu prea cred ... nu avea cum sa le stie pe amandoua ....nu-mi stie nimeni parolele mele ..
sau sa imi spuneti si mie cum se schimba parola
ce am fac. nu vreau sa imi fac alt id de messenger. va rog caer stiti data add la ITALIANO_BOSSS (cu 3 da s)
GATA AM REZOLVAT. TOTOU ERA O ALARMA FALSA. DEFAPT ERAM PE MESS SI PE BUDDY SPY IN ACELASI TIMP :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca buddy te da afara de pe mess ....dar sunt unele buguri la yahoo si ramai online "agatat" fara ca tu sa fii la pc conectat..te poate arata si cateva ore,nu ai de ce te teme daca doar tu iti stii parola..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×