Sari la conținut
Forum Roportal
naruto-kun

Sunt cel mai "norocos"

Postări Recomandate

deci, intr-o minunata zi de vara, am aflat ca...am castigat un televizor si un DVD-player portabil la un concurs de desene :blink: . toate bune si frumoase, dar au trecut doua luni de cand s-au anuntat castigatorii 8) (p net), iar nimeni nu mi-a dat nici un semn d viata :hi: imi poate spune cineva daca stie cum pot afla administratorul unui site( www.cartoonnetwork.ro) ??????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai castigat premiul nu ai aflat si un sediu al lor sau detalii concludente ? Nu au luat date despre tine etc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand ai castigat premiul nu ai aflat si un sediu al lor sau detalii concludente ? Nu au luat date despre tine etc?

pai, ca sa-mi insriu desenul a trebuit sal trimit undeva in bucuresti (inca mai am adresa aia), dar nu sunt sigur ca ala a fost sediul lor, ci doar un depozit(zic si io...:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa te interesezi.

Dute pe site si cauta ceva de contact si suna-i...sa nu iti pierzi premiul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuia sa te interesezi.

Dute pe site si cauta ceva de contact si suna-i...sa nu iti pierzi premiul.

 

da, pai p siteul lor stupid nu e nici o adresa de contact!!!!!!!!! deci chiar nici una, cu exceptia uneia din America(la care am scris da nu mi-au raspuns... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci, intr-o minunata zi de vara, am aflat ca...am castigat un televizor si un DVD-player portabil la un concurs de desene :D . toate bune si frumoase, dar au trecut doua luni de cand s-au anuntat castigatorii :blink: (p net), iar nimeni nu mi-a dat nici un semn d viata :haha: imi poate spune cineva daca stie cum pot afla administratorul unui site( www.cartoonnetwork.ro) ??????

Ti se intampla sa visezi des.....?

Unde mai exact ai vazut tu negru pe alb,pe net ca ai castigat si ca pe deasupra urmeaza sa fi si recompensat....presupun ca pentru a participa la un concurs ai intrat pe o pagina de-a lor in care ti-ai putut trimite desenele....contacteaza din nou adresa pe care ti-ai trimis desenele,ca nu cred ca le-ai trimis pe pasarele calatoare.... :soc:

Nu mai fi suparat......treci peste.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti se intampla sa visezi des.....?

Unde mai exact ai vazut tu negru pe alb,pe net ca ai castigat si ca pe deasupra urmeaza sa fi si recompensat....presupun ca pentru a participa la un concurs ai intrat pe o pagina de-a lor in care ti-ai putut trimite desenele....contacteaza din nou adresa pe care ti-ai trimis desenele,ca nu cred ca le-ai trimis pe pasarele calatoare.... :doh:

Nu mai fi suparat......treci peste.....

nu vreau sa fiu necioplit, :cry: dar.....BAH, ISTETULE, PE CARTOONNETWORK.RO S-A PUS UN REGULAMENT PE CARE NU IL MAI AU ACUM(totusi, daca vrei, iti trimit brosura pe care am descarcat-o..)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×