Sari la conținut
Forum Roportal
dragos_personal

Fifa 2008

Postări Recomandate

cine stie si are chef sa joace fifa 08 sami dea id lui pt ca mor de plictisealaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!P.S.sa nu aiba divizia A

 

 

exista patch/add-on "Divizia A" la fifa 08 ?? adica te fura arbitrii, apar blaturi, jucatorii fac gafe suspecte :D

Editat de soarce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut o placa video geforce fx series si cand ma jucam fifa 08 se bloca dintr-o data, intra monitoru in stand by, si trebuia sa dau restart la filme la fel, acum am o placa ATI Saphire si cand ma jok tot asa se intampla, daca nu placa ii de vina, atunci ce altceva ar putea fi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jocul, sau restul componentelor.

 

PS: Nu discutăm despre warez.

Editat de Big.Brother

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am ins fifa 08 dar nu imi merge pe engleza pe daneze si pe suedeza imi merge dar pe eng nu..ce sa fac????????help meeeeeeeeeeeee

 

 

Downloadeaza alt fifa 08 si vezi sa scrie eng ca tu ai downloadat jocul in suedeza si daneza ;) in aceeasi situatie a fost si un prieten care a downloadata in spaniola :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

make, n-are nimic daca obosesc repede, poti sa ii joci asa. insa daca incep sa se accidenteze din ce in ce mai des atunci trebuie sa ii mai schimbi. oricum nush de ce iti faci asa mari probleme cu aia doi cand ai o gramada de jucatori din care poti sa alegi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o problema cu fifa manager 08 : deci instalez jocul si cand sa intru in el im ida o eroare '' FIFA Manager 08 requires at least 640MB of free swap file space.Please free the required space and re-run the game.Ce sa fac ?... .mentionez ca inainte sa imi reinstalez windowsu mergea nu imi dadea aaceasta eroare.in acel director eu am 10 gb liberi si imi zice ca nu am suficient spatiu.va rog sa ma ajutati

 

Cu deosebita stima ,Bogdan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×