Sari la conținut
Forum Roportal
dragos_personal

Fifa 2008

Postări Recomandate

Am si eu o problema...joc cu barca in Manager Mode sunt la al 2-lea sezon si pot sa spun ca unii jucatorii obosesc repde.De exemplu Ronaldinho si Deco trebuie sa ii schimb aproape meci de meci pentru k se face liniuta aia galbena!Cum pot face sa numai oboseasca asa repede ca fac antrenamente cu ei inaintea fiecarui meci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu pot face mai mult de o academie de tineret intr-o tara? Imi lipseste ceva add-on?

 

 

nu cred.cred ca asa este jocul conceput...plus ca nu poti face mai mult de 32 academii in total...deci gandeste-te bine pe care le vrei...oricum, nu prea conteaza in ce oras faci, ca in aceeasi tara acelasi pret au....nu e mai scump in bucureti si mai ieftin in constanta, de exemplu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva unde gasesc in directorul fifa 08 sau fifa manager 08 stadionul wembley?....vreau la fifa manager sa construiesc unul la fel ca wembley pentru echipa pe care o antrenez si nu stiu cum....ca nu il gasesc nicaieri...mai ales ca nu apartine niciunei echipe de club, altfel era usor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ins fifa 08 dar nu imi merge pe engleza pe daneze si pe suedeza imi merge dar pe eng nu..ce sa fac????????help meeeeeeeeeeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×