Sari la conținut
Forum Roportal
madalina2883

INCERCATI LOTIUNEA DE SLABIT GOLD SHAPE SI VETI FI UIMITE DE REZULTATE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De curand am incercat lotiunea pentru slabit Gold Shape si pot sa va spun ca sunt mai mult decat fericita ca am apelat la ea. Am reusit sa slabesc 5kg in doar 1 luna, desigur tinand si o dieta si alergand jumatate de ora pe zi. Ideea este ca a trecut deja o luna de cand am intrerupt "tratamentul" si nu am pus inapoi niciun kg. Deci, daca vreti sa slabiti rapid si fara sa va ingrasati la loc intrati pe www.goldshape.ro si comandati cu incredere lotiunea Gold Shape.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sticla?

sticla, sticluta, de plastic sau nu, dar e cu un fel de ulei in ea si te masezi. nici macar nu scria cati ml contine sticluta, dar dupa cum arata era destul de mica undeva la 250 ml, folosesti o saptamana si gata :cry: :phone: ... se duc si 250 ron

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am incercat lotiunea pentru slabit Gold Shape si pot sa va spun ca sunt mai mult decat fericita ca am apelat la ea. Am reusit sa slabesc 5kg in doar 1 luna, desigur tinand si o dieta si alergand jumatate de ora pe zi. Ideea este ca a trecut deja o luna de cand am intrerupt "tratamentul" si nu am pus inapoi niciun kg. Deci, daca vreti sa slabiti rapid si fara sa va ingrasati la loc intrati pe www.goldshape.ro si comandati cu incredere lotiunea Gold Shape.

 

Tu ai primit gratuit aceasta lotiune ca sa le faci reclama ? Draguta , hai sa-ti spun ceva.Dupa ce am nascut am ramas cu foarte multe kilograme si am incercat(ca mi-am permis) toate felurile de solutii , pastile , ceaiuri .....nu cred ca a ramas ceva ce nu am incercat si rezultatele erau infime fata de ce vroiam (aveam nevoie) eu. Dar , ducandu-ma la sala si renuntand la paine , dulciuri si mancatul dupa ora 18.00 am ajuns la silueta dorita.Asa ca , exact cum a spus si cineva mai sus(flori de camp) , sala si dieta e de-ajuns ca sa slabesti fara sa mai arunci si banii pe lotiune sau alte prostii. :cry:

Editat de Anestisia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da da da. sunt sigura ca rezultatele vor fi atat de greu de atins, adica imposibil, sa fiu mai exacta incat intr-adevar, veti fi uimite toate :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×