Sari la conținut
Forum Roportal
mieez

Servere Counter Strike

Postări Recomandate

Pe serverul unde sunt si eu admin,acum se dau admine pe bani :stars: Eu sunt mai "vechi" si nu am dat pe admin,dar am contribuit atunci cand a fost serverul pe muchie de cutit... cs.lust.ro Enjoy :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LoL, din Iulie pana in Decembrie nu a raspuns nimeni sa o ajute pe fata aceasta. Eroarea respectiva este data din cauza la CS-ul tau care este pirat si este prea vechi pentru a intra pe servere publice. O solutie ar fi sa instalezi un patch dar eu recomand cu caldura sa dai 270.000 si sa iei o licenta de Steam de CS1.6 si nu te doare capu, joci unde vrei, pe servere originale sau crack-uite, in tara sau afara si licenta o ai pe viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urmatorul calculator: intel core 2 duo 2.2 ghz pe 64 biti, placa video Nvidia 512 mb pe 512 biti, 1 gb ram la 533 mhz, monitor 19 " LCD, hard 400 gb si urmatoarea configuratie in cfg la cstrike: developer 1, fps_max 999, net_graph 1 si fps_modem 999 dar totusi in joc imi este limitat fpsul la 75. Mai mult de atat niciodata nu am avut....HEEELP

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am urmatorul calculator: intel core 2 duo 2.2 ghz pe 64 biti, placa video Nvidia 512 mb pe 512 biti, 1 gb ram la 533 mhz, monitor 19 " LCD, hard 400 gb si urmatoarea configuratie in cfg la cstrike: developer 1, fps_max 999, net_graph 1 si fps_modem 999 dar totusi in joc imi este limitat fpsul la 75. Mai mult de atat niciodata nu am avut....HEEELP

Da click dreapta pe desktop, Properties>Tabul Settings (Setari)>Advanced(Complex)>Click pe tabul cu Numele la placa ta video (EX: GeForce FX8800) si dai apoi in meniul din stanga care este deschis pe Performante and Quality Settings si in lista de pe mijloc dai click pe Vertical Sync si debifeaza Application Controled, dai pe OFF si dai pe OK si vei avea in CS peste 100 fps garantat.

Mai e o comanda ca sa mai scoti inca 30 fps. Dai in CS in consola, pe langa ce ai scris si tu: Developer 1 :stars:

Noroc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da click dreapta pe desktop, Properties>Tabul Settings (Setari)>Advanced(Complex)>Click pe tabul cu Numele la placa ta video (EX: GeForce FX8800) si dai apoi in meniul din stanga care este deschis pe Performante and Quality Settings si in lista de pe mijloc dai click pe Vertical Sync si debifeaza Application Controled, dai pe OFF si dai pe OK si vei avea in CS peste 100 fps garantat.

Mai e o comanda ca sa mai scoti inca 30 fps. Dai in CS in consola, pe langa ce ai scris si tu: Developer 1 :>

Noroc

 

Ameriknu esti tare... am prins 1000 fps :mda: ;) :lol: Acum sa ma pun pe treaba

(imi pare rau ca am deschis un nou topic pentru a intreba asta...puteam intreba altundeva... data viitoare o sa fiu cuminte ;) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu gasesc meniul cu performance , am un Ge Force MX440 .. nu cred ca prinde mai mult de 60 fps :P)

 

La placa mea video ajungi astfel la meniul cu performance: Click dreapta pe desktop -> Nvidia Display -> ~Name~ -> Performance & Quality Settings

 

unde ~Name~ este numele monitorului tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×