Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmmm...din Romania as zice..Liviu de la LA....si din afara..caeanu Reeves :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din Romania nu mi se pare sexy nici unul din cei mentionati, dar din strainatate mi se pare caeanu Reeves

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.......din strainatate eu votez pentru john malcowich-actorul meu preferat.......cred ca mai mult sunt indragostita de vocea sa :agresiv: :- :doh: :- ........si din Romania ma mai gindesc.........va spun cind ajung la o concluzie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus asta odata....dar trebuie sa o mai spu..caEANU Reeves......hmmm par o obsedata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai spus asta odata....dar trebuie sa o mai spu..caEANU Reeves......hmmm par o obsedata...

[snapbacca]53504[/snapbacca]

hmmmmmmmmm nu stiu daca am mai spus dar cred ca ai dreptate......ops sunt si eu obsedata :agresiv: :- :doh:"

Editat de midnight-ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, din lista pe care ai scris-o tu aleg cam asa:

 

Romania: Stefan Banica JR

Strainatate: Orlando Bloom (pe cat e de frumos, pe atat e de talentat ca si Aston cautcher)

:-  :doh:  :-

[snapbacca]45332[/snapbacca]

 

 

monique ai pus punctul pe I.e pe atat de "frumos" pe atat de "talentat".cel mai bun rol al sau,de altfel singurul..a fost in "Blacca Hawca down"..a jucat 5 minute..a cazut ca sacul din elicopter in cap.A fost rolul potrivit pentru actorul potrivit :agresiv: !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×