Sari la conținut
Forum Roportal
virgin tudor

M-am saturat sa am parte doar de "daramati"

Postări Recomandate

mdaa... povestea ar fi cam asa:

am ghinion la oameni. rau de tot. altceva nu e. am parte doar de omushteni cu care nu pot sa fac nimic, sunt prea incuiati, inchistati, necooperanti, nici nu stiu cum sa le mai spun. aiurea.

incerc, dar n-am ce sa le cer. si asta nu pentru ca as fi vreun geniu de inteles. :roll: nu, nu vreau sa reinventez apa calda. :D

credeam ca eu sunt prea introvertit. prost mai eram! o regula de viata: niciodata nu te subestima!

de fapt eu sunt chiar ok, asta am realizat. incerc sa dau cat pot eu din mine. dar ei nimic, 0 barat. nu ca as avea nevoie sa-mi dea mie, sa-mi bage mie in traista. pt ei, pt viata, pt nonplictiseala. las-o asa....

e greu sa te feresti de ei, sunt peste tot. take care...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdaa... povestea ar fi cam asa:

am ghinion la oameni. rau de tot. altceva nu e. am parte doar de omushteni cu care nu pot sa fac nimic, sunt prea incuiati, inchistati, necooperanti, nici nu stiu cum sa le mai spun. aiurea.

incerc, dar n-am ce sa le cer. si asta nu pentru ca as fi vreun geniu de inteles. :bye: nu, nu vreau sa reinventez apa calda. :roll:

credeam ca eu sunt prea introvertit. prost mai eram! o regula de viata: niciodata nu te subestima!

de fapt eu sunt chiar ok, asta am realizat. incerc sa dau cat pot eu din mine. dar ei nimic, 0 barat. nu ca as avea nevoie sa-mi dea mie, sa-mi bage mie in traista. pt ei, pt viata, pt nonplictiseala. las-o asa....

e greu sa te feresti de ei, sunt peste tot. take care...

 

din pacate asta este si marea mea problema... sunt peste tot si ma demoralizeaza...

"pentru ce te agiti asa?" :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate asta este si marea mea problema... sunt peste tot si ma demoralizeaza...

"pentru ce te agiti asa?" :roll:

 

Din apcate asta era si problema mea. Nu s-a rezolvat prin faptul ca m-am mutat aici, dar acum m-am obijnuit cu situatia.... :D

 

PS. Vezi Marie ca sangerezi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din apcate asta era si problema mea. Nu s-a rezolvat prin faptul ca m-am mutat aici, dar acum m-am obijnuit cu situatia.... :D

 

PS. Vezi Marie ca sangerezi...

 

exact, nici aici nu este diferit, trebuie sa invat sa ii ignor...

 

ps: m'a zgariat pisoiul tau :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact, nici aici nu este diferit, trebuie sa invat sa ii ignor...

 

ps: m'a zgariat pisoiul tau :roll:

 

Aici sunt multi daramati bulangii care se tot uita la monitorul tau de nu poti sa scrii ceva, fara sa se bage ei. O data am scris rusine, m-a intrebat unu ce am cu rusia...

 

Sunt multi din tara aia cu scandalul cu imbogatirea uraniului :D Asta ca sa nu sara pe mine...

 

Sunt parosi, au ochii bulbucati, lanturi groase, tipa tot timpul, zic ca nu sunt arabi, ci ramasite persane, canta in internet, deranjeaza toata lumea, si asta e numai jumatate din ce fac...

 

Sa nu mai vorbesc de aia care vin din tari care s-au despartit din uniunea aia din care facea si Moldova PArte, si din tara de bastina a lui Stalin, aia sunt rau de tot....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am saturat sa am parte doar de "daramatzi"
si te-ai gandit sa postezi atunci la gazeta lor? :D
de fapt eu sunt chiar ok, asta am realizat. incerc sa dau cat pot eu din mine. dar ei nimic, 0 barat.
la concluzia asta ai ajuns tu asa, dupa o solida introspectie? sau ti-a fost comunicata de un profesionist? nu de alta dar e o zicala care spune ca cine se aseamana se aduna...amu nu trebuie neaparat sa o iei personal :roll: Editat de Estel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si te-ai gandit sa postezi atunci la gazeta lor? :)la concluzia asta ai ajuns tu asa, dupa o solida introspectie? sau ti-a fost comunicata de un profesionist? nu de alta dar e o zicala care spune ca cine se aseamana se aduna...amu nu trebuie neaparat sa o iei personal :D

adica tu cu poza aia cu tricou' pe care il purta oprita(mare jucator:D) sezonu trecut esti mandru ca esti destept?

amu, ai mandrie de ardelean in tine. du-te copile si te plimba. ce am scris eu nu era pt tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu cu poza aia cu tricou' pe care il purta oprita(mare jucator:D) sezonu trecut esti mandru ca esti destept?

amu, ai mandrie de ardelean in tine. du-te copile si te plimba. ce am scris eu nu era pt tine.

 

Si ce problema ai tu cu ardelenii? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-am nimic cu ardelenii, chiar nimic, am ceva cu cei care sunt ingamfati doar pt ca ii cheama intr-un fel sau pt ca familia lor stau in zona y .

segenrao tao, asta cu scuturarea ai scos-o din strafundul gandirii tale de apreciator aplaudac al lui copos george, actionar majoritat la fc rapid s.a. ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×