Sari la conținut
Forum Roportal
Nasalean

mi se blocheaza calculatoru in jocuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un sistem :AMD xp athlon 2000+1,666..HD DE 80 GB MAXTOR....PLACA BAZA ALBATRON SROCK KX600S SI DE CURAND MI-AM CUMPARAT O PLACA VIDEO ASSUS ATI RADEON X1650 PRO DE 256 RAM PE 128 BITI....SI PROBLEMA ESTE CA IN TIMP CE JC UN JC CAM ORICE JOC PANA SI FIFA 2008 MI SE BLOCHEAZA ....SI PLACA ESET PE AGP ESTE COMPATIBILA CU PLACA DE BAZA..SI RAMANE ASA IMAGINEA NU AM CE SA MAI FAC DECAT SA DAU RESTART.....SI ASA FACE MEREU.......SPUNETI-MI SI MIE CE SA FAC CE ESTE DEFECT SAU DACA nu este ceva pus bn....AJUTATI-MA SI PE PN CA NU STIU CE SA MAI FAC....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi sa nu fie si de la driver.. Am invatat multe despre drivere zilele astea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok o sa imprumut o sursa de la cineva..gasesc eu...ca dupaia daca o cumpar sa nu ma trezesc ca am cumparato degeaba si sa nu fie de la sursa ...ms mult ptr raspunspa io am cuprat calcu pe piese de la aceiasi fiirma si e de cam 2 ani si ceva posibil sa fie sursa prea veche si sa nu ai transmita destul curent.....dar pe sursa m-am si uitat scrie 350W dar nu cred ca sunt reali si normal la o placa ca asta ca e si buna si noua i-ar trebui 400W..nu .....,,,asa cred...si c-am cat costa o sursa de 400 sau de 500 W..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×