Sari la conținut
Forum Roportal
blue_butterfly

copilaria

Postări Recomandate

ehhhhheeeeeeeeeeeee.... cate jocuri m-am jucat cand eram mai mica.. :)

 

cu papusile barby , ascunsea , elastic, tara vrem ostasi , fotbal , baschet , flori fete si baieti , ma jucam de-a doctorita , de-a artista , cu prietenele mele ne jucam de-a "telenovela" :o: .. adica ne prefaceam ca eram mari :D .. de-a detectivul .. de-a invatatoarea .. si cate si mai cate ...

dupa cate vedeti ma jucam si jocuri de fete si de baieti.. eram si "baietoaica" si "fetitoaica" :D ... defapt si acum asa sunt ,.. insa nu ma joc :) ... imi placea tare mult sa ma joc.. defapt asta era ocupatia mea principala de atunci :P

 

Edit: si ma jucam si de-a Zorro .. eu eram Zorro :> :P

Edit 2 : ne jucam si de-a mama si de-a tata :)

 

Edit 3 : si cu coarda .. etc atatea au fost :yes:

Edit 4 : imi amintesc ca ne jucam cu colegii de clasa telefonul fara fir, fazan , tomapan , carti (septica si tot felu de chestii) , paini etc..

 

[gata termin.. da' asa sunt eu.. :cry: jucausa :cry: ]

 

Edit 5 : si sa nu uit de sotron :o:

Editat de Trish Sparda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ehhhhheeeeeeeeeeeee.... cate jocuri m-am jucat cand eram mai mica.. :)

 

cu papusile barby , ascunsea , elastic, tara vrem ostasi , fotbal , baschet , flori fete si baieti , ma jucam de-a doctorita , de-a artista , cu prietenele mele ne jucam de-a "telenovela" :o: .. adica ne prefaceam ca eram mari :o: .. de-a detectivul .. de-a invatatoarea .. si cate si mai cate ...

dupa cate vedeti ma jucam si jocuri de fete si de baieti.. eram si "baietoaica" si "fetitoaica" :D ... defapt si acum asa sunt ,.. insa nu ma joc :) ... imi placea tare mult sa ma joc.. defapt asta era ocupatia mea principala de atunci :P

 

Edit: si ma jucam si de-a Zorro .. eu eram Zorro :> :D

Edit 2 : ne jucam si de-a mama si de-a tata :)

 

Edit 3 : si cu coarda .. etc atatea au fost :yes:

Edit 4 : imi amintesc ca ne jucam cu colegii de clasa telefonul fara fir, fazan , tomapan , carti (septica si tot felu de chestii) , paini etc..

 

[gata termin.. da' asa sunt eu.. :cry: jucausa :cry: ]

 

 

Pot sa fiu jucaria ta? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pot sa fiu jucaria ta? :)

 

mi-ar placea sa ma joc cu tine :yes: :> :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Then what are u waiting for? :>

 

I'm coming! :) :) :yes:

Editat de Trish Sparda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I'm waiting :)

 

atunci incep direct cu o muscatura de gat :yes: :) :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci incep direct cu o muscatura de gat :yes: :) :)

 

 

 

 

Vampirii parca activeaza doar dupa ora 12 noaptea din cate stiu...si inca nu e 12...mai sunt 18 minute :>

 

 

EDIT: 17 minute acu :o:

Editat de Dante Sparda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vampirii parca activeaza doar dupa ora 12 noaptea din cate stiu...si inca nu e 12...mai sunt 18 minute :grin:

asa e :) dar eu sunt demoana :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce facea fiecare forumist pe vremea copilariei chiar ar fi un topic bun! so, cum va petreceati multele ore de joaca de atunci?

Joacă joacă şi iar joacă. Iarna la derdeluş, iar vara...hmm, nici nu-mi mai amintesc, pentru că au fost foarte multe evenimente. Oricum, am avut o copilărie foarte foarte fericită.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×