Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dap,era un mare cunoscator al doctrinei crestine.........oamenii isi schimba religia

mare "cunscator" ? citit sau practica? :D daca a ramas doar la citit e clar ce a inteles.......si atunci s-a dus la altele " atragatoare" si "moderne" fara sa cunoascacrestinismul :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai o problema cu el ca nu a ramas crestin?

 

 

Eu nu cred in destin.Ai ales sa faci o fapta ilegala?Exista posibilitatea sa fii arestat.Ai ales sa faci cuiva un rau(dar fara sa fie si fapta ilegala),si aici exista posibilitatea sa fii tinta razbunarii,sa pierzi prietenia/stima acelei persoane,etc,etc,etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai ales sa faci cuiva un rau(dar fara sa fie si fapta ilegala),si aici exista posibilitatea sa fii tinta razbunarii,sa pierzi prietenia/stima acelei persoane,etc,etc,etc.

 

 

Fiindu-ti stapana propriilor fapte (cu sau fara destin), cu timpul vei intelege ca nu pierzi doar stimă, prietenie, bla-bla, pierzi o parte din tine.

Editat de la llorona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ai o problema cu el ca nu a ramas crestin?

Eu nu cred in destin.Ai ales sa faci o fapta ilegala?Exista posibilitatea sa fii arestat.Ai ales sa faci cuiva un rau(dar fara sa fie si fapta ilegala),si aici exista posibilitatea sa fii tinta razbunarii,sa pierzi prietenia/stima acelei persoane,etc,etc,etc.

el poate sa fie ce vrea.... analizez textul in functie de "viata" omului - ai ceva impotriva? :D

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu,nu a facut nimik ilegal

nu e neaparat sa faca ceva ilegal ..dar poti intelege multe " din scrierea" unuia daca ii stii si viata..... ca de scris :D sunt multi scriitori :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai descoperit asta?Din cate stiu el se considera Satanist si pagan in acelasi timp.Si agnostic

pai numai un satanist si pagan putea sa scrie asa tampenii :D

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×