Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Noul Regulament

  

30 membri au votat

  1. 1. Ati citit noul regulament roportal ?

    • DA
      17
    • NU
      13


Postări Recomandate

Citit in totalitate. Apreciez foarte mult preocuparea permanenta a echipei, sa imbunateasca viata virtuala de pe acest forum. Comentarii am destule dar ma abtin. Dar nu pot sa nu remarc:

 

INFRACŢI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Membrii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.

 

:bye:

 

Ce vrea sa insemne asta?????

 

Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

 

Multumim Partidului si Adminului :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu cred ca cineva va pindeste la colt, hai sa fim seriosi ... si asta din considerente pe care sint sigur ca imaginatia ta le va gasi. Nu crezi ca era cu mult mai usor sa o formulezi ca mai jos si s-ar fi evitat discutia cel putin pe aceasta tema ?

ce te face să crezi că am scris eu regulamentul ăsta? formularea nu ne aparţine (regulamentul este inspirat din altă parte) iar scăparea se datorează neatenţiei şi at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faceti di "tintar armasar". E un regulament ca toate altele.

Si cum legea e facuta sa fie incalcata.... :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce te face să crezi că am scris eu regulamentul ăsta? formularea nu ne aparţine (regulamentul este inspirat din altă parte) iar scăparea se datorează neatenţiei şi at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu toata expertiza profesionala pe care o au membri roportal, cei zeci de mii, sa inteleg ca nu sintem capabili sa scriem 5 rinduri coerente fara sa generam ris si ilaritate ? :blink:

 

Mai omule bun, asta am facut, am semnalat-o in spirit de gluma, nicidecum sa fac un flame cum faci tu acum. Si tu te-ai atacat (ca deobicei)... you're too often geting emotional... :blink:

aha, deci eu sunt ăla care a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×