Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Buleală -

Postări Recomandate

mi-ar permis sa deschid acest topic intrucat ,se pare , ca prin atitudinea mea "offtopic" deranjez

si "zapacesc" topicurile-stiu,sunt niste reguli care trebuiesc respectate

totodata-limbajul meu mai "colorat" merge uneori spre trivialitate(eu drept sa spun n-am realizat)

nu-mi fac"mea culpa" insa, intradevar, poate jignesc si nu realizez asta

cer scuze persoanelor lezate ,fara voia mea,( -ultimul lucru asta as face-sa supar pe careva)

si chiar doresc,va rog, sa postati parerea dvs-fara menajamente-pt. ca s'ar putea sa fi depasit"calul"

injurati-ma sau pupati-ma!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti frustrat ? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti frustrat ? :think:

 

 

nu frate...ca toata lumea (fiecare are cate ceva)

dar, am primit reclamatii,ca jignesc!....si daca e asa,imi vad de treaba, o las mai moale!

zii ce crezi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu esti original. exista useri care au debutat aici "in forta" asa cum faci tu, dar cu trecerea timpului s-au mai calmat si au inceput sa posteze civilizat si consistent. e adevarat ca unii dintre ei au ramas la fel de "fortzoshi", dar, sau sunt clone sau s-au pus bine cu moderatorii ... stai calm. mi se pare ca esti un user care are ce spune, doar ca nu a venit inca momentul sa postezi serios. va veni... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu esti original. exista useri care au debutat aici "in forta" asa cum faci tu, dar cu trecerea timpului s-au mai calmat si au inceput sa posteze civilizat si consistent. e adevarat ca unii dintre ei au ramas la fel de "fortzoshi", dar, sau sunt clone sau s-au pus bine cu moderatorii ... stai calm. mi se pare ca esti un user care are ce spune, doar ca nu a venit inca momentul sa postezi serios. va veni... :think:

 

 

mersi frate,is de prin primavara p'aci...postez periodic si "zapacesc" topicurile o zi ,doua dupa aia "silentio"

sper sa vina vremea ca voi posta seris si voi avea ce spune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi frate,is de prin primavara p'aci...postez periodic si "zapacesc" topicurile o zi ,doua dupa aia "silentio"

sper sa vina vremea ca voi posta seris si voi avea ce spune!

 

 

Acea "vreme" exista ascusa undeva prin cugetul tau, doar ca asteapta sa fie descoperita. Somesh a punctat foarte bine si are mare dreptate in ceea ce zice. Pacea sa fie cu tine, fiule! :think:

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acea "vreme" exista ascusa undeva prin cugetul tau, doar ca asteapta sa fie descoperita. Somesh a punctat foarte bine si are mare dreptate in ceea ce zice. Pacea sa fie cu tine, fiule! :crazy:

 

cat de mult va iubesc eu pe voi!

sprijinul vostru ma face sa inteleg altfel lumea ,cu mai mare deferenta!

:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba mie'mi placi, aşa buleală-zăpăceală cum eşti tu :think: ... nu te lua după alţi iuzeri, ei e doar pizmoşi :jester:

 

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba mie'mi placi, aşa buleală-zăpăceală cum eşti tu :think: ... nu te lua după alţi iuzeri, ei e doar pizmoşi :jester:

 

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei, hei zapacitule!

Unde e "donserva"??

Mie imi placi, ma faci intotdeauna sa rad.

Uneori poate limbajul e colorat, un pic mai deplasat de subiect, dar... e OK.

Spor la treaba, noroc, si fii tu nebunul ca "regi" avem destui!

 

Un pupic mic, mic, mic, mic si ... a patra (bineinteles)!

:think: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×