Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

sunt parasit,dezamagit caut alinare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am 17 ani si jumatate si tocmai am fost parasit de iubita mea.

nu stiu ce s-a intamplat,cand deodata m-am trezit singur

credeam ca-mi voi petrece toata viata alaturi de ea ,credeam ca o iubesc si ma iubeste

nu reusesc sa imi revin,sa ma gandesc la altceva;ajutati-ma...nu caut o noua relatie ,ar fi prea devreme ci doar incurajari....cu cine sa stau de vorba?...colegii si prietenii de varsta mea se gandesc doar la sex;nu pot intelege o relatie matura ...parintilor nu le pot spune...tata e prea aspru si pe mama o iubesc prea mult ca sa o supar cu problemele mele

am nevoie de ajutor...sunt intr-a 12-a trebuie sa invat sa iau bac-ul si nu ma mai pot concentra...am inceput deja sa fac dieverse exercitii -o sa radeti-sunt dreptaci si incerc sa nu mai folosesc mana dreapta ,numai stanga ...e f. greu dar incerc

ce sfaturi imi puteti da ca sa o uit si sa-mi pot vedea de viata mea in continuoare???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce infingeti si mai mult cutitul in rana??? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce te-ai trezit ...viseaza in continoare....:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 17 ani si jumatate si tocmai am fost parasit de iubita mea.

nu stiu ce s-a intamplat,cand deodata m-am trezit singur

credeam ca-mi voi petrece toata viata alaturi de ea ,credeam ca o iubesc si ma iubeste

nu reusesc sa imi revin,sa ma gandesc la altceva;ajutati-ma...nu caut o noua relatie ,ar fi prea devreme ci doar incurajari....cu cine sa stau de vorba?...colegii si prietenii de varsta mea se gandesc doar la sex;nu pot intelege o relatie matura ...parintilor nu le pot spune...tata e prea aspru si pe mama o iubesc prea mult ca sa o supar cu problemele mele

am nevoie de ajutor...sunt intr-a 12-a trebuie sa invat sa iau bac-ul si nu ma mai pot concentra...am inceput deja sa fac dieverse exercitii -o sa radeti-sunt dreptaci si incerc sa nu mai folosesc mana dreapta ,numai stanga ...e f. greu dar incerc

ce sfaturi imi puteti da ca sa o uit si sa-mi pot vedea de viata mea in continuoare???

 

 

Cauta alta...da` repede :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce te-ai trezit ...viseaza in continoare.... :jester:

 

am gresit cumva ...continuoare sau continoare...

ce v-am spus eu ...help disperat ....nu ma mai pot concentra nu-mi dau seama ...cum o fi oare corecT???

acu bantui pe strazile unde am fost impeuna odinioara...mana in mana....

doamne cat de indeportate sunt vremurile acelea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am gresit cumva ...

 

 

nope ....the show must go on!!!!!!!!!!

 

 

baga !!! a inceput sa-mi placa ... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 17 ani si jumatate si tocmai am fost parasit de iubita mea.

... si nu ma mai pot concentra...am inceput deja sa fac dieverse exercitii -o sa radeti-sunt dreptaci si incerc sa nu mai folosesc mana dreapta ,numai stanga ...e f. greu dar incerc

 

eu zic sa continui cu stanga , satisfactiile sunt pe masura :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SUNT ATAT DE NEAJUTORAT!!!

au! am mi-a stat inima...am zic ca-i EA!!!...nu,nu-i ea ...o naluca

doamne ce-mi trecu prin cap;nu vreau sa ma gandesc la asa ceva-sunt un bun crestin (sau nu mai sunt? )...uite si umbra asta seamna cu ea!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m..E DINAMO!!!

 

da' ... ce'i aia DINAMO ? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×