Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Europenii se aliază

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Abia aştept să văd cine o să poată trasa o linie de demarcaţie acceptabilă dpdv juridic. :blink: Presupun că o conservă pe care scrie "porc" şi conţine 50% soia, de n-o măn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu chiar ai o plăcere masochistă să-ţi spună guvernul ce ai voie şi ce n-ai voie, nu-i aşa? La ce oră să vezi reclame şi la ce oră să nu vezi reclame etc. etc.

 

Dar nu ma refer la mine. :)

Ma referi la altii, care fac tot ce vad in reclame.

Daca apare o reclama cu un kkt inflorit , multi o sa se duca sa il guste si sa il pape.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi ii interzici sa-si faca reclama, maine ii inchizi afacerea ... mi se pare o prostie

atata timp cat acelasi guvern (adminstratie ) ii da firmei aleia de mancare nesanatoasa autorizatie sa-si desfasoare activitatea si sa ne otraveasca nu vad de ce i-ar interzice sa-si faca si reclama ... in fine, cretinatati. parintii nu-si mai duc copii la fast food ci ii aduc fast -foodul acasa ... ma uitam la nasi-mea care imi spunea cat e de multumita ca nu l-a mai dus pe ala micu la mac ... dar in schimb ii dadea sa manance in fiecare seara aproape cartofi si copane prajite :roll:, l-am intrebat pe pusti daca nu vrea sa impartim un mar mi-a raspuns sec: il dor dintii si nu poate sa-l manance :D

Editat de Tihuana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O mare prostie. Atata timp cat vor sa consume mancare nesanatoasa treaba lor.

Iar la copii datoria ta de parinte ar fi sa-l educi . Si alimentar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O mare prostie. Atata timp cat vor sa consume mancare nesanatoasa treaba lor.

Iar la copii datoria ta de parinte ar fi sa-l educi . Si alimentar.

 

Si parintii trebuiesc educati in privinta asta cat si copii care fac ce vor ei de multe ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
azi ii interzici sa-si faca reclama, maine ii inchizi afacerea ... mi se pare o prostie

atata timp cat acelasi guvern (adminstratie ) ii da firmei aleia de mancare nesanatoasa autorizatie sa-si desfasoare activitatea si sa ne otraveasca nu vad de ce i-ar interzice sa-si faca si reclama ... in fine, cretinatati. parintii nu-si mai duc copii la fast food ci ii aduc fast -foodul acasa ... ma uitam la nasi-mea care imi spunea cat e de multumita ca nu l-a mai dus pe ala micu la mac ... dar in schimb ii dadea sa manance in fiecare seara aproape cartofi si copane prajite :o:, l-am intrebat pe pusti daca nu vrea sa impartim un mar mi-a raspuns sec: il dor dintii si nu poate sa-l manance :crazy:

da dar diferenta e ca acasa e un pic mai sanatos schimbi uleiul mai des nu o data pe luna . si puii sau copanele sunt proaspete nu congelate de ani de zile . la mc si painea vine congelata daia nu au voie sa lase un burger mai mult de 5 min in prezentoar ca dupa se intareste paine si carne nu mai e comestibila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×