Sari la conținut
Forum Roportal
Enki

Instructiuni pentru mirese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se pare ca nu va plac instructiunile... :cheer:

ba da...la maxim :cry: viitorul meu sot era sa lesine cand a vazut ce ii pregatesc :cheer: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: sotia lui nu numai ca nu stia ce spune dar "saraca" mai credea si ca " reverendul" ei e vreun sfint si s-o fi gindit ca din cauza ei a ajuns acolo si daca nu a putut sa fie "satisfacuta" ce si-o fi zis :cheer: ...lasa ca spun ca am avut eu rolul sa il fac sfint pe reverend...... e un articol de bla bla :yahoo: cred ca se "mintea" singura ca e "cineva" pt ca reverendul nu prea o baga in seama :cry:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba da...la maxim :doh: viitorul meu sot era sa lesine cand a vazut ce ii pregatesc :cheer: :yahoo:

 

Tu vrei sa le respecti? :cry: Cred ca viitorul tau sot are nevoie de consiliere... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis ca lesin de ras cand am citit asta: instructiuni pentru mirese

Delectati-va si puneti mana si invatati de acolo sex behavior! :lol2:

 

 

mai bine de noi ca :flowers:

:doh: recunosc ca nu am avut rabdare sa citesc tot dar sa mai si respect "instructiunile" :lol2: NEVER !!

ma macina o intrebare: Sfaturile pentru tanarul mire unde sunt?? (sau el n-o fi avut nevoie?? )

Ca si Subarah, spun " doamne fereste!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Fereste !!! :doh:) ce ne invata acolo este de fapt .. "CUM SA NE TORTURAM BARBATII !!!" :doh:) uhhh vorba unei domnisoare de mai sus ... de`a dracu` anu asta cand ma marit o sa ma destrabalez in noaptea nuntii cu sotul meu ;)) auzi ... sa ma plang de probleme dupa ce facem dragoste ... pai vreau sa stiu si eu cine mai are chef dupa un super orgasm (sau mai multe ;:) ) sa se planga .. deoarece nu curge apa la robinet ?! :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... pai vreau sa stiu si eu cine mai are chef dupa un super orgasm (sau mai multe ;;) ) sa se planga .. deoarece nu curge apa la robinet ?! :doh:)

 

Orgasmul e ilegal.... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne Fereste !!! :doh:) ce ne invata acolo este de fapt .. "CUM SA NE TORTURAM BARBATII !!!" ;)) uhhh vorba unei domnisoare de mai sus ... de`a dracu` anu asta cand ma marit o sa ma destrabalez in noaptea nuntii cu sotul meu :)) auzi ... sa ma plang de probleme dupa ce facem dragoste ... pai vreau sa stiu si eu cine mai are chef dupa un super orgasm (sau mai multe ;;) ) sa se planga .. deoarece nu curge apa la robinet ?! :))

Doamne fereste!! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×