Sari la conținut
Forum Roportal
Enki

Instructiuni pentru mirese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu tot nu inteleg. Adica astia erau crestini. De unde faza cu "GIVE LITTLE, GIVE SELDOM, AND ABOVE ALL, GIVE GRUDGINGLY"? Parca despre iubire era crestinismul :flowers:

Adica, lasa, ca si B.O.R. are norme cam la fel. Dar cum la noi popa era cateodata cam curvar , cam putini au tinut cont de asta :cry: Si uite ce a inflorit neamul :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comico-tragic....

Si ne mai intrebam de unde atita nefericire pe lume...

Oricum, tare faza cu presiunile sociale care il tin acasa pe sot sa nu umble brambura dupa "mirese" mai putin intelepte decit cea proprie...Asta imi intareste parerea ca intr-o casatorie avem trei persoane in pat si nu doua cum ar fi de asteptat: sotul, sotia si statul/societatea. Cu alte cuvinte, un menage a trois perfectamente legal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am prapadit de ras :cheer: :yahoo: :cheer: O Doamneeeee apara si pazeste unde nu-i cap vai de picioare. Cred ca asa era in vremurile alea, dar oare muierile alea nu aveau minte nici cat o gaina, macar minte daca sentimente nu existau ? :rot: :beee:

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.......o sa ma destrabalez la noapte cu al meu sot,numai asa de ciuda lu aia care a scris :cheer:

 

Or fi fost niste babe urate ? :cheer: ...buna idee,ia sa fac si io ca tine... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai?or fi fost niste proaste la care nu se uita nici dracu si au scris asa din invidie.

 

destrabalare ca e sanatoasa :yahoo:

Bine ca nu au auzit de sexul virtual... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: :crazy:

sarmanele,s-or rasuci in mormant de ciuda,cate au pierdut.

...hai la o sedinta de spiritism :airkiss: ...care se mai inscrie? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis ca lesin de ras cand am citit asta: instructiuni pentru mirese

Delectati-va si puneti mana si invatati de acolo sex behavior! :airkiss:

:tease: doamne fereste! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×