Sari la conținut
Forum Roportal
adriano256

Cura de slabire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Garcinia contine o serie de acizi cum ar fi: acid citric acid tartaric, acid ascorbic si acid malic si acid hidroxicitric care impreuna ajuta la scaderea in greutate prin diminuarea lipogenezei si scaderea apetituluiprin intensificarea formarii de glicogen. Ceaiul GanoTea SOD (superoxidismutaza) unul dintre cei mai puternici antioxidanti la ora actuala foarte eficient in eliminarea radicalilor liberi, ajuta digestia. Acaste produse cu extract de ganoderma Garcinia si GanoTea SOD sunt o combinatie foarte eficienta in eliminarea grasimilor din corp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am tinut nici o cura de slabire dar am observat ca am slabit dar nu unde s-ar crede ca este important ci pe palme am observat de cateva zile la baza degetelori mari au disparut acele rotunjimi de muschi si nu pot explica fenomenul dar in 2 saptamani merg la doctor si o sa-l intreb ce parere are.   Cert este ca nu pot manca de o vreme decat cateva linguri de orice ar fi, ma satur imediat si nu mi-e foame, dar asa ceva nu mi s-a intamplat nici cand faceam cura de slabire, luam si tablete speciale.    As fi preferat si fericita sa fi disparut din alta parte o cantitate de orice, sa fiu mai plata, dar nu la palme!!!   E de rasul curcilor ce produce natura!!!  A mai auzit cineva de asa ceva, as fi curioasa sa stiu ca nu am vre-o conditie speciala de sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rezultatul final ne da cantarul, indiferent ce tip de slabire am ales!!!   Aceste cifre exacte stim deja ca ne dau acele cantare electronice care nu ne mint.   Am si eu unu in casa, am primit cadou dupa ca l-am aruncat pe cel de dinainte ca mereu ma scotea la acelas greutate.    Asta nou s-ar crede ca este mai performant, insa ... pe cadran foarte greu se opreste acul sa-mi spuna aproximativ greutatea iar intre 20 de kg se zbate care-i enervant si ca atare va urma zborul in containerul de reciclare!!!    

Ce am observat: - daca ma aplec putin in fata, ma scoate mai grea desi n-am nimic pe mine cand ma cantaresc sau daca piciorul este 3 mm mai inainte de mijlocul suprafetei.   Cu cat merg mai in spate, am mai putine kg-e si-mi place conditia asta, de aceea inca e cu mine aparatul :lol2:   Am observat ca am slabit, se vede pe haine ca am intrat la apa destul, nu hainele s-au largit deodata!!!   Se observa si pe corp pe langa gat si umeri oasele ies la suprafata, deci are rezultat metoda folosita care nu costa nimic si pot sa mananc ce vreau :o: doar odata pe zi!!!

As vrea sa stiu daca aveti asemenea probleme cu cantarul, n-am de gand sa cumpar altu' ca ma simt bine daca vad hainele cum se maresc!!!   O sa le pun la vanzare intr-o zi cu soare ... 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am cumpărat un Xiaomi. Am dat pe el 100 de lei, cam 30 de dolari. Descarci aplicația gratuită de pe App Store, îl conectezi la telefon prin bluetooth, îți spune procentul de grăsime din corp, masa osoasă, greutatea ideală în funcție de vârstă, poate memora 16 persoane diferite, e foarte exact. Nevastă-mea se teme de el, așa că e bun. Merită. Îl am de vreo zece luni și își face treaba impecabil.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am telefon mobil si nici n-o sa am vre-odata.   Nu ma suna nimeni, de ce as plati abonament la "ăia" care te si taie de pe FB sau altele si sa-mi tina cont unde merg si de unde vin!!!

Are sotul si mereu vrea sa dea de pamant cu aparatul dar isi aduce aminte de costurile tehnicii moderne la moda! El are si din asta, plus cati pasi face vrabia din curte de la 1 kkt la altu!

Pe la ce ora exact a trecut in fata bordelului si s-a oprit pentru "stretching" ... intr-o zi s-a intins pe o banca si n-a putut sa se ridice de acolo, a "cerșit" ajutorul trecatorilor sa-l ajute si toate astea sint inregistrate pe langa tensiune, temperatura, nivel de zahar, si toate durerile pe lume si tot ce ai specificat si tu.  Degeaba are toate ale cu dinti albasti, daca intepeneste intr-o zi ca deja incepe sa dea semne si statusul de rigidus, pierde si vocea si mobilitatea mainilor, nimeni nu-l va ajuta daca el nu-i capabil sa se exprime.

Cu ani in urma am fost la un test din asta facut de doctori, era o promotie gratuita intr-o alimentara sa bage la marfa de aia buna in sticlute de vitamine si proteine, fibre si altele.    

M-am inscris pe lista de asteptare, eram a 3-a dupa 2 negrese de cate 1 tona cel putin dar si inalte.   Cand a inceput sa strige pomelnicul la microfon, alea m-au impins in fata sa fiu prima, sa stie daca mai stau la coada sau fug!!!    In ochi s-a uitat doctorul si mi-a spus ca retin apa, in rest n-am nimic,  la urmatoarele a enumerat toate bolile planetei cu multa grasime si alea s-au enervat ca alba are doar apa iar ele grasime si obezitate morbida, voiau sa ma omoare, strigau, dar au fost retinuti de garda pana am plecat eu de acolo :surrender:     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×