Jump to content
Forum Roportal
adriano256

Cura de slabire

Rate this topic

Recommended Posts

Garcinia contine o serie de acizi cum ar fi: acid citric acid tartaric, acid ascorbic si acid malic si acid hidroxicitric care impreuna ajuta la scaderea in greutate prin diminuarea lipogenezei si scaderea apetituluiprin intensificarea formarii de glicogen. Ceaiul GanoTea SOD (superoxidismutaza) unul dintre cei mai puternici antioxidanti la ora actuala foarte eficient in eliminarea radicalilor liberi, ajuta digestia. Acaste produse cu extract de ganoderma Garcinia si GanoTea SOD sunt o combinatie foarte eficienta in eliminarea grasimilor din corp

N-am tinut nici o cura de slabire dar am observat ca am slabit dar nu unde s-ar crede ca este important ci pe palme am observat de cateva zile la baza degetelori mari au disparut acele rotunjimi de muschi si nu pot explica fenomenul dar in 2 saptamani merg la doctor si o sa-l intreb ce parere are.   Cert este ca nu pot manca de o vreme decat cateva linguri de orice ar fi, ma satur imediat si nu mi-e foame, dar asa ceva nu mi s-a intamplat nici cand faceam cura de slabire, luam si tablete speciale.    As fi preferat si fericita sa fi disparut din alta parte o cantitate de orice, sa fiu mai plata, dar nu la palme!!!   E de rasul curcilor ce produce natura!!!  A mai auzit cineva de asa ceva, as fi curioasa sa stiu ca nu am vre-o conditie speciala de sanatate.