Sari la conținut
Forum Roportal
DAVIDDRAGOS

PUTEM SAU NU?

Postări Recomandate

:P CREDETI CA NOI CEI DE PE ACEST FORUM PUTEM INFLUENTA CUMVA SOCIETATEA ROMANEASCA ?SI DACA DA CUM? :spiteful:

Editat de DAVIDDRAGOS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca toti am pune mana de la mana, sa influentam si pe altii intr-o directie potrivita, da se poate, de ce nu? dar tre sa fim cu totii in aceeasi directie... si asta mai greu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca toti am pune mana de la mana, sa influentam si pe altii intr-o directie potrivita, da se poate, de ce nu? dar tre sa fim cu totii in aceeasi directie... si asta mai greu!

SI OARE NU MERITA SA DAM O DIRECTIE COMUNA IDEILOR SAU INTERVENTIILOR NOASTRE ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yes: CREDETI CA NOI CEI DE PE ACEST FORUM PUTEM INFLUENTA CUMVA SOCIETATEA ROMANEASCA ?SI DACA DA CUM? :P

Inca un revolutionar .... :P

Acum,serios vorbind,e destul de greu sa ajungi la un punct comun cu cei care sunt pe acest forum,fiecare avnd parerea lui despe un anume lucru ...sa influentam societatea romaneasca e cam mult spus... :spiteful: asa ca : BAFTA ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca un revolutionar .... :P

Acum,serios vorbind,e destul de greu sa ajungi la un punct comun cu cei care sunt pe acest forum,fiecare avnd parerea lui despe un anume lucru ...sa influentam societatea romaneasca e cam mult spus... :spiteful: asa ca : BAFTA ! :yes:

NU IMI PLAC REVOLUTIILE PENTRU CA SINT MOMENTELE IN CARE OPORTUNISTII ISI FAC LOC IN FATA DIND DIN COATE SI CALCIND PESTE ALTII DAR NOUA OAMENILOR CRED EU CA NE PLAC PROVOCARILE LUCRURILE IMPOSIBILE SI OARE GRESESC SPERIND SI DORIND BINELE? EU VREAU O EVOLUTIE NU O REVOLUTIE NOIM SINTEM OAMENI MOMENTULUI SI CRED CA ESTE PACAT SA STAM SI AS PRIVIM VIATA CUM TRECE PE LINGA NOI :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragos, nu stiu io bine sau parca era interzis caps lock-ul pe forumul asta???

 

Pai, da putem influenta, fiindca noi facem parte din ea; poti influenta ceva din ce faci parte.... Asta in teorie.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragos, nu stiu io bine sau parca era interzis caps lock-ul pe forumul asta???Pai, da putem influenta, fiindca noi facem parte din ea; poti influenta ceva din ce faci parte.... Asta in teorie.....
multumesc pentru atentionare dar modul cuiva de a scrie este un mod de a te exprima in scris si stiam ca acesta este protejat prin drepturile omului deci m-i se pare o incalcare a drepturilor si nu vad de ce este interzis .
daca toti am pune mana de la mana, sa influentam si pe altii intr-o directie potrivita, da se poate, de ce nu? dar tre sa fim cu totii in aceeasi directie... si asta mai greu!
apropom micuto stii cumva de ce apare sub numele meu acolo jos avertizeaza %si apar 5 patratele la ceilalti nu vad acelasi lucru? Editat de DAVIDDRAGOS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU IMI PLAC REVOLUTIILE PENTRU CA SINT MOMENTELE IN CARE OPORTUNISTII ISI FAC LOC IN FATA DIND DIN COATE SI CALCIND PESTE ALTII DAR NOUA OAMENILOR CRED EU CA NE PLAC PROVOCARILE LUCRURILE IMPOSIBILE SI OARE GRESESC SPERIND SI DORIND BINELE? EU VREAU O EVOLUTIE NU O REVOLUTIE NOIM SINTEM OAMENI MOMENTULUI SI CRED CA ESTE PACAT SA STAM SI AS PRIVIM VIATA CUM TRECE PE LINGA NOI :P

Suna bine... :P ai si ceva sugestii ?

Si eu sunt curios ce e cu avertizarea aia :spiteful: ....sunt relativ nou pe aici.

Editat de Phoenix_1st_one

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca un revolutionar .... :P Acum,serios vorbind,e destul de greu sa ajungi la un punct comun cu cei care sunt pe acest forum,fiecare avnd parerea lui despe un anume lucru ...sa influentam societatea romaneasca e cam mult spus... :spiteful: asa ca : BAFTA ! :P
uite, el zice bine aici...din pacate!
apropom micuto stii cumva de ce apare sub numele meu acolo jos avertizeaza %si apar 5 patratele la ceilalti nu vad acelasi lucru?
numai tu vezi la tine. nimeni nu vede nivelul tau de avertizare. si eu il vad la mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite, el zice bine aici...din pacate!numai tu vezi la tine. nimeni nu vede nivelul tau de avertizare. si eu il vad la mine.

si ce vrea sa spuna acel nivel de avertizare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×